main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Deer Design

Deer Design

Deer Design

Miasto: Warszawa

O pracowni: Pracownia Architektury Wnętrz Deer Design to miejsce, w którym łączymy pasję do projektowania wnętrz z doświadczeniem w zakresie usług wykończeniowych. Sprawdzona i niezawodna ekipa budowlana oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe to u nas standard. Uważamy, że podstawą efektownego wykończenia wnętrz jest projekt mieszkania, który powinien być sumą przemyślanych rozwiązań funkcjonalnych i dobrze dobranych dodatków dekoracyjnych. Deer Design to nowatorskie podejście do wykończenia wnętrz. Jesteśmy profesjonalnym zespołem pełnym zapału - z pasją podchodzimy do powierzonych projektów. Wyobraźnia i kreatywność to nasze mocne strony. Sukces naszej Pracowni to przede wszystkim ludzie i przyjazna atmosfera w pracy! Architekci, koordynatorzy budowy, specjaliści ds. sprzedaży, marketingu, logistyki i administracji. Jesteśmy świetnie zgranym zespołem, który dzięki pasji do projektowania pięknych wnętrz z przyjemnością podejmuje nowe wyzwania! Dzięki naszej otwartości i pozytywnej energii, każdy klient poczuje się "jak u siebie", bo to my tworzymy Twoją przestrzeń!

Vintage na warszawskiej Pradze

deer design vintage

Powrót do przeszłości w nowoczesnym wydaniu. Warszawska Praga w ostatnich latach odzyskuje swój blask i coraz częściej postrzegana jest jako zagłębie kultury i sztuki. Z pewnością nie można odmówić jej wyjątkowego klimatu, który uzależnia i sprawia, że chce się tam wracać - zupełnie tak samo jest z apartamentem mieszczącym się w jednej z praskich kamienic. Z pozoru chłodne barwy takie jak biel czy szarość zostały przełamane wyrazistym burgundem, granatem oraz złotem. Cały sekret tego projektu ukryty jest w detalach - delikatnie połyskujące elementy dekoracyjne doskonale komponują się z surowym marmurem, kamieniem i drewnem. Ten zmyślny zabieg kontrastu sprawił, że całość prezentuje się wyjątkowo szykownie i elegancko!

deer design vintage

Bliżej Paryża

deer design vintage

Paryż - światowa stolica ponadczasowej elegancji. Paryski styl kojarzy się nam z niewymuszonym szykiem, lekkością i nonszalancją, którą można dostrzec także w projekcie stworzonym przez pracownię Deer Design. Biała kuchnia to rozwiązanie, które nigdy nie wyjdzie z mody - sprawdza się zarówno w dużych, jak i małych wnętrzach. Elementem, który pozwala nadać jej indywidualnego sznytu są detale (w tym wypadku są to złote uchwyty i czarna ściana). Prawdziwą gwiazdą tej aranżacji jest jednak sofa w miodowym odcieniu, która ożywia aranżację i dodaje jej nutę ekstrawagancji.

deer design vintage

Na bazie różu

deer design vintage

Róż - kochać go czy nienawidzić? Żaden inny kolor nie budzi tak skrajnych emocji. Umiejętnie wykorzystany, potrafi obudzić wnętrze i wnieść do niego powiew świeżości. Pudrowy róż jest chętnie wykorzystywany przez architektów w nowoczesnych aranżacjach domowej przestrzeni. Pracownia Deer Design wprowadziła go do projektu w detalach, umieszczając w kuchni pastelowo-różowy blat. Trzeba przyznać, że połączenie go z mocną i wyrazistą czernią pozwoliło uzyskać bardzo ciekawy, niebanalny efekt. W projekcie całą uwagę skupiają na sobie szafki z lustrzanym frontem, które subtelnie odbijają światło i dodają wnętrzu blasku. Projekt oparty na chłodnych, stonowanych, przygaszonych kolorach sprawia wrażenie przestrzeni, która daje poczucie równowagi, koi i pozwala zaznać ciszy.

deer design vintage
pixelpixelpixelpixel