main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Dom w świątecznym nastroju | 9design Magazine
Inspiracje

Dom w świątecznym nastroju

Niektórzy na grudzień czekają cały rok. To wyjątkowy miesiąc, w którym nasze domy zamieniają się w magiczne krainy, migocące blaskiem świec i pachnące pomarańczami. Świątecznej atmosferze ciężko się oprzeć. Na szczęście wcale nie trzeba. 

Od niezwykłego, świątecznego klimatu w domu dzieli zaledwie kilka kroków.

Na poprawę humoru

Czerwone czapeczki, długie brody lub nogi. Kto to? Wesołe, świąteczne skrzaty. Patrząc na nie, uśmiech mimo woli zaczyna gościć na naszych twarzach. Ta wesoła rodzina ma niezwykłe właściwości rozweselające przestrzeń. Włączone w aranżację, z pewnością spodobają się nie tylko dzieciom.


9design :: dekoracje świąteczne

W migotliwym blasku

Lampki choinkowe nie muszą być zarezerwowane wyłącznie jako dodatek do świątecznego drzewka. Girlandy świetlne, gwiazdki czy łańcuchy LED z powodzeniem możesz wykorzystać jako dekoracje całego domu. Wybierz model na baterię i zamknij go pod szklanym kloszem lub zwiń w kłębek i umieść w eleganckiej misie. Możesz włączyć je również w dekorację wigilijnego stołu lub owinąć nimi zawieszony na drzwiach wieniec. Modeli do wyboru jest mnóstwo, a pomysły na ich aranżację ogranicza jedynie wyobraźnia. To prosta i uniwersalna dekoracja, którą bez obaw możesz zostawić na cały rok. Ich delikatne światło doda wnętrzu głębi oraz nastrojowej przytulności.