main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Sofy narożne. Nowoczesne kanapy z funkcją spania | salon meblowy Warszawa i sklep online 9design

Sofy narożne do salonu

Liczba produktów 58

Jeśli mielibyście wymienić najważniejszy element wyposażenia salonu, to co by to było? Z pewnością sofa znalazłaby się na wysokiej pozycji. Jak na mebel o orientalnych korzeniach i długiej historii przystało, sofa to niekwestionowana królowa wśród sprzętów wypoczynkowych. Szczególnie, gdy ową władczynią jest sofa narożna.

Nowoczesna sofa narożna nie ma sobie równych wśród wnętrzarskich trendów

Elegancja, komfort i funkcjonalność w każdym calu. Tym bardziej, że dostępność różnorodnych modeli ogromna. Zwykle sofa narożna ma bryłę w kształcie litery L, ale może być wersją lewo- lub prawostronną. Od niewielkich rozmiarów dedykowanych małym pomieszczeniom aż po kilkuosobowe warianty do przestronnych wnętrz. Od gładkich faktur tkanin po najbardziej wymyślne. Od kolorów jasnych po czerń. Od mebli dziennych po sofy narożne z funkcją spania...Jest zatem w czym wybierać. Tym bardziej, że oferta naszego sklepu jest pod tym względem nieograniczona. Bo jeśli nawet czujesz ofertowy niedosyt, to możemy postarać się o meble spełniające Twoje kryteria. Sofy narożne to numer 1 wśród wnętrzarskich trendów, ale też nr 1, jeśli chodzi o względy praktyczne. Część narożna tzw. szezlong to zawsze jedno miejsce więcej do siedzenia (a nawet poleżenia). Sofa narożna rozkładana to idealne rozwiązanie do pomieszczeń, które muszą pełnić zarówno funkcję salonu i sypialni. A jeśli do tego sofa narożna z funkcją spania posiada pojemnik na pościel - to mamy praktyczne rozwiązanie do jej przechowywanie. Zero bałaganu, wygoda i bezproblemowa adaptacja mebla z dziennego na służący nocnemu odpoczynkowi.

Co należy wziąć pod uwagę wybierając sofę narożną?

Rozmiar sofy dobieramy do wielkości pomieszczenia, w którym będzie stała. Wygląd mebla tak, by był spójny z aranżacją wnętrza. Bierzemy pod uwagę intensywność i charakter użytkowania. Dla komfortu ważna jest głębokość i wysokość oparcia mebla. Duże sofy narożne sprawdzą się w przestronnych pomieszczeniach, w małych - proste, minimalistyczne modele.
Szukasz wygodnej, funkcjonalnej, eleganckiej sofy narożnej? Zapoznaj się z ofertą online 9design lub odwiedź salon stacjonarny w Warszawie.

pixelpixelpixelpixel