main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Skórzane fotele biurowe | Krzesła i fotele biurowe | BIURO | Meble od najlepszych marek | Salon meblowy Warszawa 9design
do -20%
sprawdź

Skórzane fotele biurowe

Liczba produktów 4

Skórzane fotele biurowe to symbol elegancji i luksusu. Nic dziwnego więc, że znajdują się w wyposażeniu gabinetów dyrektorskich i biur prezesów. Ale fotele biurowe ze skóry nie są zarezerwowane jedynie dla miejsc pracy wymagających prestiżu. Właścicielem eleganckich mebli może być każdy z nas. Tym bardziej, że coraz więcej pracodawców wprowadza możliwość pracy zdalnej, więc biurko i fotel w domu stają się naszym stanowiskiem pracy. Również wiele innych czynności możemy wykonywać siedząc wygodnie w fotelu przy biurku, np. fotel może służyć jako siedzisko dla relaksu przy komputerze czy książce. Chociaż zwykle skórzane fotele biurowe kojarzą się z meblami okazałymi i przysadzistymi to nowoczesne w formie fotele wcale takie nie muszą być. Lekkość, wygoda i ergonomia - skórzany fotel biurowy czy też krzesło biurowe ze skóry mogą mieć subtelny charakter.

Fotel biurowy ze skóry naturalnej czy ekoskóry?

Zwolenników mebli z naturalnych surowców nie brakuje. Skórzane fotele biurowe mają niepowtarzalny urok i klasę, ale z poszanowaniem natury nie bardzo im po drodze. Dlatego coraz większa liczba klientów decyduje się na fotele biurowe z ekoskóry. Takie meble w zasadzie trudno odróżnić od mebli ze skór naturalnych, a wyprodukowane zostały z poszanowaniem życia zwierząt. Nie bez znaczenia jest również fakt, że poszanowanie środowiska to dzisiaj światowy trend i posiadanie w biurze czy domu foteli biurowych eco dobrze o nas świadczy.

Skórzane fotele biurowe – komfort pracy jest ważny

Dla zdrowia kręgosłupa i komfortu pracy wybierajmy skórzane fotele biurowe ergonomiczne, z możliwością regulacji wysokości, odchylenia oparcia do tyłu, z podłokietnikami czy funkcją obrotową.

Wygodne, eleganckie, oryginalne – fotele skórzane biurowe z oferty naszego sklepu internetowego 9design pozytywnie Cię zaskoczą. A jeśli wolisz zakupy tradycyjne i stolica to dla Ciebie nie koniec świata, zapraszamy do odwiedzin salonu stacjonarnego 9design w Warszawie. Skórzany fotel do biurka już w krótce może być Twoją własnością.

pixelpixelpixelpixel