main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Baobab :: Świeca zapachowa Sacred Tress Woroba liście orzecha laskowego \ zielona figa \ drzewo sandałowe SACRED TREES WOROBA bb_Max 10 SACRED TREES WOROBA bb_Max 16 SACRED TREES WOROBA bb_Max 24 SACRED TREES WOROBA bb_Max 35 | Furniture store 9design, showroom Warsaw

Baobab :: Świeca zapachowa Sacred Tress Woroba liście orzecha laskowego \ zielona figa \ drzewo sandałowe

Producer: Baobab
422,00 zł - 2 225,00 zł
/ szt.
Free delivery from 500 PLN*30 day return policyOver 135,000 ordersOver 90% positiveopinions

Product description

Baobab to jedna z najbardziej ekskluzywnych marek produkujących świece zapachowe i dyfuzory - podobnie jak baobaby, słyną one ze swoich wielkich rozmiarów i oryginalnego designu.

Kolekcje marki Baobab są jak podróż dookoła świata - pozwalają zanurzyć się w estetyce i kulturze najodleglejszych miejsc na Ziemi. Produkowane przez tę markę świece zapachowe i dyfuzory to przedmioty, które nie tylko cieszą oko, lecz także relaksują i wypełniają dom pięknym zapachem. Są niezastąpionym towarzyszem chłodnych, jesiennych wieczorów spędzanych w domowym zaciszu.

Świece są wytwarzane ręcznie z naturalnego wosku, ozdobione czarną wstążką z logo marki, a zamknięte w eleganckich opakowaniach prezentowych. Wosk jest sprowadzany z Niemiec, szkło z Polski, a skóra z Włoch - wszystkie materiały są dobierane z wielką starannością i pieczołowitością. Zapachy są tworzone, a następnie dopieszczane i udoskonalane pod okiem ekspertów w słynnym, francuskim miasteczku Grasse.

Świeca zapachowa Woroba z kolekcji Sacred Tress to wysublimowane połączenie zapachu liścia orzecha laskowego, zielona figa i drzewo sandałowe.


Czas palenia:

Max 10: 60 godzin

Max 16: 150 godzin

Max 24: 400 godzin

Max 35: 800 godzin


Tech specs
Tech specs:
Kod produktu:
Sacred Trees Woroba
Material:
Glass
,
wosk
Color:
pink
,
red
Aadditional information:
Zapach: liście orzecha laskowego, zielona figa, drzewo sandałowe
Delivery time and costs
darmowa wysyłka! *
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:

Order by phone/e-mail or ask about details:
sklep@9design.pl
, tel. 22 113 99 99

pixelpixelpixelpixel