main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Düfte | KERZEN UND DÜFTE | Accessoires od najlepszych marek | Salon meblowy Warszawa 9design

Düfte

Anzahl der Produkte 31

Przepiękny zapach w domu zawsze nastraja pozytywnie zarówno domowników, jak i gości. Warto zadbać o to, aby był tam obecny zawsze, a nie tylko wówczas, gdy ktoś sobie przypomni, że czas go rozpylić. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą dyfuzory zapachowe, które odpowiedzialne są za stałe rozprowadzanie pięknego, wybranego aromatu w całym wnętrzu. Ich zaletą jest niezwykle elegancki wygląd, który sprawia, że w każdym wnętrzu bardzo dobrze się prezentują. Dzięki temu nie trzeba ukrywać ich za stertą książek czy kwiatami, aby nie kłóciły się z wystrojem pomieszczenia.

Dostępne w ofercie dyfuzory zapachowe mają opakowania o różnej pojemności. Dzięki temu można zdecydować się na produkt, który wystarczy na dłużej albo taki, który po krótszym czasie będzie można po prostu zmienić na inną opcję. Rozmaite wersje zapachowe można dopasować zarówno do salonu, w którym jesteśmy nastawieni na kontakty towarzyskie, jak i sypialni, gdzie liczymy na relaks i regenerację.

Różne nuty zapachowe sprawiają, że dyfuzory zapachowe mogą wprowadzić do wnętrza dowolny nastrój. Dzięki specjalnym patyczkom dołączonym do zestawu zapach jest równomiernie rozprowadzany w pomieszczeniu. To sprawia, że nie występuje bardzo intensywny aromat na początku używania dyfuzora i coraz słabszy wraz z upływem czasu. Zapach jest cały czas tak samo intensywny i w takim samym stopniu cieszy zmysły.

Oferta obejmuje nie tylko dyfuzory zapachowe ustawiane bezpośrednio w pomieszczenia i od razu gotowe do użytku. Dostępne są również opakowania zamienne, które służą uzupełnieniu pojemników. W ten sposób, jeśli wygląd dyfuzora jest odpowiedni do stylizacji danego wnętrza, nie trzeba wymieniać całego produktu. Wystarczy po prostu uzupełnić poziom płynu z zapachem.

Ciekawą opcję stanowią dyfuzory zapachowe zapakowane w eleganckie pudełka, idealne na gustowny prezent. Ich stylowy wygląd idzie w parze z przyjemnym aromatem. Taki dyfuzor może stanowić doskonały podarunek na parapetówkę albo wizytę po raz pierwszy w cudzym domu.

pixelpixelpixelpixel