main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Stoły Barowe do Jadalni i Kuchni. Drewniane, wysokie | Salon meblowy Warszawa 9design

Stehtische

Anzahl der Produkte 4

Jeszcze do niedawna stoły barowe zarezerwowane były dla samoobsługowych placówek gastronomicznych typu pijalnie piwa, bary przekąskowe, czy bary szybkiej obsługi. Dzisiaj znalazły również zastosowanie w naszych domowych kuchniach i przestrzeniach jadalnych, gdzie oprócz funkcji praktycznej podkreślają również charakter wnętrza.

Stół barowy – ciekawe rozwiązanie do kuchni i jadalni

Jeśli Twoja kuchnia jest pomieszczeniem tak niewielkim, że w żaden sposób nie zmieści się w niej tradycyjny stół, a Ty nie wyobrażasz sobie spożywania posiłku z talerzem trzymanym w ręku, może warto rozważyć zakup niewielkiego stołu barowego. Taki mebel dosunięty do jednej ze ścian czy ustawiony pod oknem pozwoli na komfortowe spożywanie posiłków, czy chociażby wypicie porannej kawy. Większe stoły barowe sprawdzą się w kuchniach otwartych na salon, gdzie będą oddzielać strefę kuchenną od dziennej i pomogą Ci zorganizować przestrzeń w obrębie kuchni i strefy relaksu. Odpowiednio dobrany mebel powinien spełniać funkcję praktyczną i wpisywać się w koncepcję aranżacji wnętrza.

Jaki stół barowy wybrać?

Postaw na model w odpowiednim kształcie i rozmiarze, który będzie dostosowany do pomieszczenia i potrzeb użytkowników. W naszej ofercie znajdziesz stoły barowe niskie (80-90 cm wysokości), średnie (90-100 cm) i wysokie (100-110 cm). Jeśli chcesz dopełnić swój zakup krzesłami i stołkami barowymi, pamiętaj, że odległość siedziska od blatu stołu powinna wynosić 25-27 cm dla osób niskich i 30 cm dla osób wysokich. 

Rozmiar, kształt i materiał, z jakiego wykonany jest stół to czynniki nadające charakteru pomieszczeniu. Stoły barowe drewniane świetnie sprawdzą się w większości aranżacji, natomiast szklane i metalowe modele dopełnią loftowe i industrialne wnętrza.

Bez względu na to, jakiego mebla potrzebujesz, znajdziesz go w naszym sklepie internetowym. Stoły barowe zakupisz także w naszym warszawskim salonie stacjonarnym 9design. Zapraszamy!

pixelpixelpixelpixel