main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Lampy wiszące designerskie do salonu - sufitowe | salon meblowy Warszawa 9design

Pendelleuchten

Anzahl der Produkte 1184

Projektując i wyposażając mieszkanie, nie należy zapominać o jednej z najważniejszych kwestii, jaką jest oświetlenie składające się z głównych oraz punktowych źródeł światła. Do tych pierwszych niewątpliwie należą lampy wiszące, które, odpowiednio dobrane, rozproszą światło w pomieszczeniu oraz uatrakcyjnią aranżację wnętrza. Ponadto, odgrywają one istotną rolę w wydzielaniu poszczególnych stref mieszkania. Wieszając je nad stołem w salonie w prosty sposób wyznaczymy miejsce jadalniane, a umieszczając lampę nad kuchenną wyspą, odgrodzimy strefę przygotowywania posiłków od pozostałych.

Nowoczesne lampy sufitowe do salonu

Przyjęło się, że w jednym pokoju montuje się jedną główną lampę wiszącą na suficie. We współcześnie projektowanych mieszkaniach niekoniecznie musimy się stosować do tej zasady. Bowiem coraz powszechniejszy widok, szczególnie w przypadku salonu połączonego z częścią jadalnianą, to dwie zwisające z sufitu lampy i więcej.

Jakie wybrać lampy wiszące?

Ofertę 9design.pl tworzą lampy wiszące, które można wykorzystać w mieszkaniach zaaranżowanych w zróżnicowanych stylach. W projekty wnętrz industrialnych doskonale wpasują się... designerskie zwisające żarówki. Te lampy pozbawione abażuru lub zamknięte w proste, a zarazem eleganckie klatki idealnie podkreślą surowy styl aranżacji loftów. Do nowoczesnych mieszkań dobierzemy lampy o minimalistycznej lub fantazyjnej formie jak np. projekt Swirl Cone marki Le Klint czy nieco futurystyczne projekty, np. model ledowe okręgi Altavola. Natomiast klasyczne wnętrza oraz te urządzone w duchu glamour nie obędą się bez zjawiskowych żyrandoli.

Designerskie lampy wiszące najlepszych marek

Prezentujemy lampy wiszące od światowych producentów i projektantów opraw oświetleniowych, wśród których możemy wymienić Kaspa, Artemide, Interior Space, Brokis, Bomma, KARE Design, LaForma, Prandina, Foscarini czy Altavola. Serdecznie zapraszamy do oglądania i składania zamówień.

pixelpixelpixelpixel