main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Kerzen | KERZEN UND DÜFTE | Accessoires od najlepszych marek | Salon meblowy Warszawa 9design

Kerzen

Anzahl der Produkte 57

Nie istnieje wnętrze, w którym nie sprawdziłyby się świece zapachowe. Mają one bardzo wiele ważnych funkcji, które warto docenić nie tylko na specjalne okazje, ale również na co dzień. Dzięki temu można stworzyć niezwykle atrakcyjne wnętrze, które będzie zarazem praktyczne oraz spójne pod względem stylizacji. W efekcie wszyscy goście oraz odwiedzający dom będą zachwyceni nie tylko jego wyglądem, ale też panującą wewnątrz atmosferą. A to właśnie świece zapachowe pomagają tę atmosferę budować.

Przede wszystkim dostępne w ofercie świece to produkty o niezwykle eleganckim wykonaniu. Wyróżniają się pięknym designem, który doskonale pasuje do wnętrz nowoczesnych. Mogą przyciągać spojrzenia albo stanowić dobrany element stylizacji – wystarczy zdecydować, czego potrzeba w danym pomieszczeniu. Świece zapachowe mogą być dostępne w eleganckich, szklanych i wykonanych z innych materiałów opakowaniach, które same w sobie stanowią piękną ozdobę pomieszczenia.

Wszystkie oferowane świece zapachowe to produkty wysokiej jakości. Oznacza to, że zapach towarzyszący ich paleniu jest dostatecznie intensywny, aby był wyczuwalny, ale nie przytłacza wnętrza swoją ciężkością. Dostępność różnych kompozycji zapachowych powoduje, że wybór idealnej świeczki jest o wiele łatwiejszy. Na przykład świeczki o zapachu książek to świetny dodatek do domowej biblioteczki albo do gabinetu, w którym na co dzień toczy się życie zawodowe. Sprzyjają one budowaniu atmosfery, a przy okazji niwelują ewentualne nieprzyjemne zapachy.

Bez względu na to, czy wybrane będą świeczki o zapachu książek, czy też raczej te bardziej tradycyjne, jeśli chodzi o aromat, warto zadbać, aby pasowały do aranżacji. W ofercie znajdują się modele dopasowane zarówno do wnętrz w stylu nowoczesnych, również luksusowym, jak i takie, które sprawdzą się do pomieszczeń w aranżacjach skandynawskich. Dzięki takiej różnorodności można bez problemu stwierdzić, który konkretnie model i w jakim rozmiarze będzie idealnie komponował się z danym wnętrzem.

pixelpixelpixelpixel