main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
STEHENDE DEKORATIONEN | Accessoires od najlepszych marek | Salon meblowy Warszawa 9design

STEHENDE DEKORATIONEN

Anzahl der Produkte 10

Dobierz odpowiednie dekoracje do domu

Nie sztuką jest postawić dekoracje stojące wszędzie tam, gdzie zostało trochę wolnego miejsca. Sztuką jest jednak taki dobór dodatków, aby podkreślały styl wnętrza, stały się naturalnym uzupełnieniem aranżacji, którego brak będzie od razu widoczny.

Dekoracje do domu często łączą funkcje praktyczne i estetyczne. Są przedmiotem użytkowym, którego wygląd został odpowiednio dopracowany przez projektantów. Ich styl i kolorystyka pasują do różnych aranżacji i tylko odpowiednie otoczenie wydobędzie z nich to, co najpiękniejsze.

W tej kategorii produktów znajdziesz dekoracje do salonu, które możesz postawić zarówno bezpośrednio na podłodze, jak i komodzie, półce czy niewielkim stoliku kawowym ustawionym pod ścianą. Niektóre z nich łączą w sobie funkcje odpowiednie do salonu, inne możesz postawić zarówno w salonie, jak i na przedpokoju. Sprawdź, jakimi dodatkami możesz uzupełnić swoją wyjątkową aranżację mieszkania.

Designerskie dekoracje do salonu

W naszym sklepie znajdziesz duży wybór wazonów. To najbardziej uniwersalna ozdoba, która pasuje nie tylko do salonu. W zależności od umeblowania i powierzchni pomieszczenia możesz wybrać ozdoby stojące do salonu w formie niewielkich wazonów na komodę czy półkę. Ich design i kolorystyka jest tak różnorodna, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Świetnym wyborem są wazony, które swoim nieoczywistym kształtem nie zdradzają od razu funkcji użytkowej. Dzięki temu niezależnie od tego, czy wypełnisz je kwiatami, czy nie – będą doskonale zdobiły pomieszczenie, w którym je postawisz.

W tej kategorii znajdziesz także designerskie figurki, przeznaczone np. do gaszenia cygar, przytrzymywania książek na półce czy zbierania monet. Swoją formą przypominają postacie ludzkie lub zwierzęce. Dostępne są jednak także ozdoby stojące do salonu całkiem abstrakcyjne, które doskonale odnajdą się w nowoczesnych wnętrzach.

Jakie wybrać stojące dekoracje do przedpokoju?

Przedpokój jest pomieszczeniem wyjątkowym w każdym mieszkaniu. Wpływa na to jego ukształtowanie i małe oświetlenie naturalnym światłem. Zazwyczaj są to pomieszczenia wąskie i ciemne. Z tego powodu należy często zrezygnować z dodatkowych komód czy półek. Jednak pusty przedpokój nie będzie dobrze się prezentował, dlatego warto wykorzystać w nim stojące dekoracje do przedpokoju.

Jakie ozdoby sprawdzą się w tym pomieszczeniu? Świetnym wyborem będą dekoracje stojące na podłodze. Zazwyczaj są one większych rozmiarów, dlatego możesz spokojnie postawić je w kącie pomieszczenia. Większe wazony możesz uzupełnić sztucznymi kwiatami lub pozostawić puste. W obu przypadkach doskonale udekorują pomieszczenie.

Jeśli masz na przedpokoju wiszącą półkę, jest ona równie dobrym miejscem na postawienie ozdób. Nowoczesne przedpokoje możesz uzupełnić o designerskie dekoracje do domu w kształcie głowy człowieka lub geometryczne figury ze szkła bądź z drewna. Półki w przedpokoju pełnią zazwyczaj typowo dekoracyjną funkcję, dlatego dobrze zaplanuj ich umiejscowienie i dobierz właściwe dekoracje stojące.

Dekoracje stojące do domu od młodych artystów

W naszym sklepie znajdziesz ozdoby zaprojektowane przez młodych, polskich artystów. Są to przedmioty użytkowe, których oryginalny design zamienia je w małe dzieła sztuki. Projektowane są z myślą o estetyce wnętrza. Mają przede wszystkim cieszyć oko i podkreślać styl Twojej aranżacji.

Nowoczesne dekoracje stojące wykonane są z różnych materiałów. Znajdziesz wśród nich produkty z metalu, drewna, szkła i oczywiście ceramiki. Metalowe, geometryczne figurki będą doskonałym dodatkiem do wnętrz industrialnych, z kolei drewniane maski podkreślą piękno nie tylko wnętrz etno, ale także staną się niebanalną ozdobą wnętrz eklektycznych.

Także osoby preferujące styl glamour odnajdą różnorodne dodatki do swojego salonu. Szklane i ceramiczne wazony z błyszczącym wykończeniem będą doskonałym dodatkiem do salonu czy sypialni. Figurki nawiązujące do antycznych rzeźb czy motywów zdobniczych także będą pasowały do wnętrz glamour.

pixelpixelpixelpixel