main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Szafki RTV. Nowoczesne stoliki pod telewizor | Salon z designerskimi meblami Warszawa 9design

TV-Lowboards

Anzahl der Produkte 70

Telewizor jest sprzętem, który znajduje się w większości salonów. Ma za zadanie uprzyjemniać nam czas w gronie rodziny, najbliższych, pozwalać na oglądanie interesujących programów czy grać. Włączony, często pełni funkcję tła do codziennego życia i relaksu. Ma też swoją rolę w aranżacji przestrzeni, ponieważ po wejściu do salonu zwykle od razu rzuca się w oczy. Dlatego istotne jest wtopienie go w wystrój pomieszczenia. Mogą do tego posłużyć szafki RTV, które z jednej strony wyeksponują sprzęt, z drugiej pozwolą mu współgrać stylistycznie z pomieszczeniem.

Jaki szafki RTV wybrać pod telewizor?

Sklep 9design.pl proponuje nowoczesne szafki RTV, o zróżnicowanych modelach, w których interesujący design z powodzeniem łączy się z użytecznością.

Szafki RTV i stoliki pod telewizor w stylu loftowym

Z uwagi na różnorodność materiałów z jakich zostały wykonane, meble te będą pasować do każdego wnętrza: szafki z płyty MDF i szkła hartowanego sprawdzą się we wnętrzach minimalistycznych i skandynawskich, surowe w kształcie meble imitujące metal wpasują się w przestrzenie industrialne i lofty, natomiast drewniane i eleganckie szafki to doskonały wybór do pomieszczeń zaaranżowanych klasycznie.

Szafki RTV z drewna od 9design

Szafki RTV i stoliki pod telewizor oferowane przez nasz sklep zawdzięczają swój niebanalny design i wysoką jakość kreatywności i doświadczeniu najlepszych polskich i europejskich producentów, takich jak m.in. HK Living, LaForma, KARE Design, Woood, Interior, Szyszka Design czy RGE. Rozbudowane i inteligentnie zaprojektowane szafki będą idealnym rozwiązaniem dla osób, które pragną pomieścić w jednym meblu wiele sprzętów, takich jak dekoder, odtwarzacz DVD/Blu-Ray czy konsolę, aby móc cieszyć się porządkiem i wygodą użytkowania.

Beliebte Kategorien

pixelpixelpixelpixel