main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Lampy ścienne kinkiety do salonu i sypialni | Salon meblowy Warszawa 9design

Wandleuchten

Anzahl der Produkte 537

Jest taki rodzaj oświetlenia, który nie zawsze stanowi pierwszą myśl przy organizacji wyposażenia wnętrza, ale gdy już stanie się jego integralnym elementem potrafi nawet przyćmić inne lampy. Chodzi o kinkiety i innego rodzaju lampy ścienne, które szturmem podbijają wnętrzarską branżę – nie mogło zatem zabraknąć ich również i w naszym sklepie. To element, dzięki któremu można bez wysiłku nie tylko wnieść do wnętrza dodatkowe oświetlenie, ale też stworzyć wyjątkowy klimat. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami - z pewnością znajdzie się tutaj inspirację do stworzenia wymarzonej atmosfery w domu.


Lampy ścienne – one mają styl!


Lampy ścienne są uwielbiane przez znawców dobrego stylu, a nade wszystko kochane przez tych którzy muszą dbać nie tylko o design wnętrza, ale znaleźć także odpowiednie rozwiązanie w kontekście małego metrażu. W tym przypadku lampy ścienne stanowią idealną alternatywę względem innych większych źródeł światła i nie ustępują im ani w stylu, ani w praktycznym zastosowaniu. Co więcej, jak mało które zapewniają możliwości aranżacyjne opierające się o grę świateł i cieni, które aktualnie są najmodniejszym elementem wnętrz – czy to industrialnych, czy skandynawskich, czy minimalistycznych.


Kinkiety ścienne do salonu i sypialni


Kinkiety nie wychodzą z mody, a każdy może znaleźć idealnie dopasowane do swojego gustu, jak i charakteru wnętrza. W 9design swoimi propozycjami zaskakują znakomite marki takie jak Foscarini, It’s About Romi, Dutchbone, Kaspa LaForma, Zuiver, LZF, czy Artemide – a ich szeroki zakres projektów od kinkietów w formie płaskiej po te z ruchomymi ramionami to pełna odpowiedź dla wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów.

pixelpixelpixelpixel