main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Nowoczesne oświetlenie | Salon meblowy 9design

Lampen

Anzahl der Produkte 2529

Rozświetl wnętrza swojego mieszkania, wykorzystując do tego designerskie lampy! Nowoczesne oświetlenie, o nierzadko odważnych formach, wykorzystujące zaskakujące połączenia materiałów i nietuzinkowe kształty – znajdziesz je w asortymencie sklepu z ekskluzywnymi lampami 9design.

W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe:

 

Nie zamykamy się na jeden typ opraw, dlatego w naszym sklepie zgromadziliśmy zróżnicowane pod kątem kształtów egzemplarze. Wszystko po to, aby łatwiej było Ci dopasować lampę do wnętrz urządzonych w konkretnym stylu. Osoby poszukujące nowoczesnego oświetlenia do przestrzeni loftowych lub kamienic znajdą wpisujące się w ten styl lampy wśród propozycji marki Zuiver. Surowe kształty i oprawy, ascetyczne i oszczędne w swej formie abażury, wykorzystanie stali do projektów to cechy charakterystyczne modeli tego producenta, korespondujące z minimalizmem postindustrialnych, loftowych wnętrz. W pomieszczeniach zaaranżowanych w stylu skandynawskim sprawdzi się lampa wisząca Birdy Long, swoją prostą formą przywodząca skojarzenia z ptasią klatką. Miłośnikom stylu glamour proponujemy zjawiskową lampę wiszącą Wioletta 9, o transparentnej oprawie, mieniących się kryształkach i rozłożystym żyrandolu.

 

W 9design znajdziesz tysiące lamp, które choć prezentują różnorodne style, łączy jedno – oryginalne formy, wysoka klasa wykonania i odpowiedź na najnowsze trendy wnętrzarskie. Swoją ofertę budujemy z produktów uznanych na świecie firm i projektantów, takich jak: Prandina, Kooduu, Foscarini, Brokis, Bomma, Artemide, Ingo Maurer, Flos, czy Prandina, LZF.

pixelpixelpixelpixel