main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Lampy podłogowe, designerskie lampy stojące do salonu | 9design Warszawa

Stehlampen

Anzahl der Produkte 214

Światło bez wątpienia nie pozostaje bez wpływu na nasze samopoczucie, jakość wypoczywania, a nawet relacje z bliskimi. Z tego względu projektanci wnętrz i producenci oświetlenia stawiają maksymalny nacisk na przyjazną nam aranżację przestrzeni za pomocą licznych źródeł światła. Szczególne miejsce w ich projektach zajmują lampy podłogowe, które w sprytny sposób łączą praktyczną funkcję oświetleniową z niezwykle dekoracyjnym charakterem. Lampy stojące stanowią fundament przy urządzaniu salonu oraz sypialni, nierzadko dzięki oryginalnej formie i wzornictwie są dominującym elementem w aranżowanej przestrzeni, a zarazem dodatkiem, który spójnie komponuje się z pozostałymi elementami wystroju. W zależności od zastosowanego modelu, lampy podłogowe mogą w pełni harmonizować ze stylem urządzanego wnętrza, bądź też stanowić pierwszoplanowy element, w zamierzony sposób kontrastujący ze stylistyką pomieszczenia.

Jakie wybrać designerskie lampy podłogowe?

Na niepowtarzalność i unikalność sprzedawanych przez nas designerskich lamp stojących wpływają nie tylko kształty i formy poszczególnych projektów, ale również zastosowane materiały, takie jak: metal, drewno, szkło, skóra naturalna i tkaniny oraz ich różne połączenia.

Designerskie lampy stojące znanych marek

W sklepie 9design znajdziesz nowoczesne lampy podłogowe najlepszych europejskich marek, takich jak LaForma, KARE Design, Artemide, Be Pure, Brokis, It’s About Romi, HK Living, MRMARIA, Foscarini czy Dutchbone oraz Prandina, które od wielu lat wyznaczają nowe standardy w dziedzinie designerskiego oświetlenia.

pixelpixelpixelpixel