main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Stoły do salonu | salon meblowy 9design

Tische für das Wohnzimmer

Anzahl der Produkte 53

Stół w salonie odgrywa kilka ważnych ról. To miejsce, wokół którego toczy się całe życie towarzyskie domu. To tam zbiera się cała rodzina, aby zasiąść wspólnie do posiłku, tam też przyjmujemy przyjaciół i innych gości. Ale nie tylko, często przy stole pracujemy, pomagamy dzieciom odrabiać zadania domowe czy po prostu... dyskutujemy.

Jakie stoły do salonu wybrać?

Taka wielość funkcji, jakie spełnia stół do salonu powoduje, że mebel ten musi być dobrany w przemyślany sposób. Co należy wziąć pod uwagę przed zakupem? Chociażby kształt, a wyróżniamy stoły kwadratowe, prostokątne i okrągłe. Do mniejszych pokoi pasują te pierwsze, ponieważ zajmują niewiele miejsca, do średnich metrażowo salonów warto wybrać stoły okrągłe, natomiast w dużych pomieszczeniach możemy pozwolić sobie na prostokątne stoły do salonu. Przy wyborze stołu przemyśl do razu kwestię krzeseł. Krzesła do salonu dobrane do stołów będą uzupełnieniem wnętrza.

Stoły do salonu rozkładane i nie tylko

Następnie warto zwrócić uwagę na rodzaj mebla - czy jest rozkładany czy nie. Model rozkładany to niezwykle praktyczne rozwiązanie: złożony - zajmie na co dzień mało miejsca, rozłożony - na specjalne okazje pozwoli zyskać dodatkową przestrzeń do serwowania posiłków. W 9design znajdziecie bogactwo modeli stołów wpisujące się w każdy styl aranżacji wnętrza. Miłośnicy klasyki nie będą zawiedzeni, wybierając stół w całości drewniany. Zwolennicy bardziej nowoczesnego urządzania pomieszczeń chętnie sięgną po meble o prostej formie, z laminowanym lub lakierowanym blatem. Ci, którym marzą się przyciągające wzrok, oryginalne w swej konstrukcji stoły do salonu, również znajdą mebel na miarę swoich oczekiwań.

Do stołu do salonu warto dobrać krzesła w podobnym stylu, zachowując tym samym harmonię wnętrza i spójność aranżacji.

pixelpixelpixelpixel