main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Prezentownik 2020

Prezentownik 2020

Świąteczna gorączka? My mamy na nią swój sposób! W tym roku postanowiliśmy ubiec Świętego Mikołaja i przejąć jego obowiązki, pakując do jego worka wyselekcjonowane i inspirujące prezenty z efektem "wow"! Z myślą o tych, którzy poszukują idealnie trafionego upominku dla miłośnika sztuki współczesnej i designu, stworzyliśmy autorską selekcję z najciekawszymi pomysłami. Nie ma tutaj przypadkowych pozycji. W naturze każdego z nas leży otaczanie się pięknem, dlatego prym wiodą w niej przedmioty codziennego użytku w duchu slow, cieszące oko i stanowiące doskonałą oprawę dla zwykłych, domowych czynności.

Prezenty dla każdego

Nie każdy z nas lubi być zaskakiwany, jednak większość cieszy się na widok niezapowiedzianej niespodzianki! I Ty możesz stać się w tym roku Świętym Mikołajem, obdarowując stylowym i nietuzinkowym prezentem osobę, która jest dla Ciebie ważna. Prezenty z tej kategorii wpiszą się w gust każdego, kto ceni ponadczasowe dodatki z klasą.

Zobacz więcej >

Prezenty dla domatora

Lubi zaszyć się w domowym zaciszu z dobrą książką i kubkiem herbaty. Ciemne i chłodne wieczory spędza w towarzystwie blasku świec. Dom traktuje jak azyl, w którym może zaznać spokoju i ciepła. Ma swój zaciszny i przytulny kącik, pełen miękkich tekstyliów i oryginalnych dodatków, w którym jesienią i zimą co wieczór nadrabia zaległości filmowe i serialowe.

Zobacz więcej >

Prezenty dla miłośnika sztuki

Dom czy galeria sztuki współczesnej? Tutaj z pozoru zwykłą tacę dekoracyjną, zastawę stołową czy dekorację wiszącą pomylisz z dziełami wybitnych artystów. Kolekcjonerów i miłośników sztuki dziś nie brakuje - ich oczy świecą się na sam widok designerskiej ceramiki, stylowych bibelotów i autorskich obrazów

Zobacz więcej >

Prezenty dla miłośnika gotowania

Czas wolny najczęściej spędza w kuchni na eksperymentowaniu z nowymi smakami. Jedzenie traktuje nie jak konieczność, lecz jak jedną z największych przyjemności zmysłowych. Uwielbia pichcić dla swoich bliskich, by później celebrować z nimi wspólne chwile przy stole. Designerska zastawa stołowa na pewno wywoła radość na jego/jej twarzy, a oprócz tego będzie idealną oprawą dla serwowanego jedzenia!

Zobacz więcej >

Prezenty dla mistrza organizacji

Lubi mieć wszystko pod kontrolą, a bez zegarka czuje się jak bez ręki. We wnętrzach unika nagromadzenia zbyt wielu ozdób i przedmiotów. W najbliższym otoczeniu ponad wszystko ceni sobie ład i porządek, które pozwalają mu skupić się na tym, co tu i teraz, a przy tym zachować wewnętrzną harmonię.

Zobacz więcej >

Prezenty dla miłośnika roślin

Rośliny niewątpliwie przeżywają dzisiaj swój renesans - to trend, który na stałe wkradł się do wnętrz. Możemy być pewni, że szybko nie zejdzie z piedestału, a tym samym będzie zdobywał coraz więcej fanów, którzy z pewnością ucieszą się na widok akcesoriów do roślin doniczkowych, tekstyliów z kwiatowymi wzorami i dekoracji ściennych z roślinnymi motywami.

Zobacz więcej >

Prezenty w męskim stylu

Trafiony prezent dla mężczyzny to niejednokrotnie prawdziwe wyzwanie. Postaramy się mu jednak sprostać! W powszechnej świadomości utarło się przekonanie, że mężczyźni wolą praktyczne prezenty - do takich właśnie można zaliczyć stojak na wino, szklanki do whisky lub designerski wieszak. Niezależnie od tego, czy poszukujesz prezentu dla chłopaka, męża, ojca czy brata, jesteśmy pewni, że nasze propozycje sprostają jego oczekiwaniom!

Zobacz więcej >

Prezenty dla oryginała

Każdy ma wokół siebie kogoś, kto posiada wysmakowane poczucie estetyki i lubi otaczać się designerskimi przedmiotami. Pod postacią “oryginała” kryje się osoba o nadzwyczajnej kreatywności i wyobraźni, która potrafi dostrzegać piękno w detalach. Jak trafić w gust takiej osoby i wywołać pozytywne zaskoczenie na jej twarzy? Prezent dla oryginała powinien podkreślać jego indywidualizm, wyróżniać się niebanalną stylistyką, a przy tym intrygować i zwracać uwagę.

Zobacz więcej >

Piszą o nas
ZNAJDZIESZ NAS NA
Metody płatności
Formy dostawy
pixelpixelpixelpixel