main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Wanddekorationen | WANDDEKO | Accessoires od najlepszych marek | Salon meblowy Warszawa 9design

Wanddekorationen

Anzahl der Produkte 15

Wielu osobom ozdoby ścienne kojarzą się przede wszystkim z neutralnymi obrazami czy plakatami przedstawiającymi naturę, a także zdjęciami oprawionymi w ramy. To jednak nie wszystkie możliwości, z których można skorzystać. Druciane ozdoby na ścianę cieszą się coraz większym zainteresowaniem z uwagi na swoją nietypową formę. W krok za nimi idą również produkty przygotowane z innych, nietypowych materiałów, na przykład drewna albo metalu. Wszystkie mogą podkreślić wystrój wnętrza albo stanowić w nim kontrastowy element, który na pewno przyciągnie licznie spojrzenia.

Gdzie dobrze sprawdzi się ozdoba metalowa na ścianę? Z uwagi na zróżnicowanie form i wzorów taki typ dekoracji będzie idealny do większości pomieszczeń. Świetnie prezentuje się zwłaszcza w salonie albo gabinecie. Bez problemu jednak wybierzesz taki model, który dobrze sprawdzi się w przypadku subtelnej, przygotowanej w romantycznym wystrój sypialni. Z zasady jednak cięższa metalowa dekoracja ścienna to dobry wybór zwłaszcza w przypadku pomieszczeń o charakterze industrialnym. Bardzo dobrze prezentuje się w loftach i innych otwartych przestrzeniach, w których trudno przytłoczyć wnętrze pojedynczą dekoracją.

Drewniane ozdoby na ścianę to kolejny hit sezonu. Są naturalne, przez co bardzo dobrze prezentują się w pomieszczeniach o wystroju rustykalnym. Będą jednak świetnym wyborem również do wnętrz skandynawskich, w których stawiamy na proste dekoracje oraz ich naturalny charakter. Bardzo dobrze pasują zarówno do stylu tradycyjnego, jak i nowoczesnego, co jest ich dodatkową zaletą.

Warto pamiętać, że ozdoby ścienne mogą być dostępne w wielu różnych kolorach, zależnie od tego, jaki materiał został wykorzystany albo jak zostały pomalowane. W wielu przypadkach aranżacje przygotowane z dodatkiem takich dekoracji będą doskonale prezentowały się w pomieszczeniach minimalistycznych. Wystarczy postawić na neutralne, pozbawione ozdób wnętrze, w którym druciane ozdoby na ścianę będą stanowiły punkt kontrastowy i na pewno przyciągną spojrzenia.

pixelpixelpixelpixel