main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Vintage | Shoppe nach Stil od najlepszych marek | Salon meblowy Warszawa 9design

Vintage

Anzahl der Produkte 69

Przytulny, wysmakowany, romantyczny – taki właśnie jest styl vintage. Wnętrza zaaranżowane w ten sposób charakteryzują się powściągliwością, elegancją i atmosferą minionych czasów. Dlatego wiele osób znajduje styl vintage przyjemnym, komfortowym i w pewnym sensie znajomym.

Charakterystyczną cechą stylu vintage są stonowane kolory, takie jak beżowy, szary, piaskowy czy kremowy. Stosowane są również niektóre odcienie jasnoróżowego, jasnoniebieskiego oraz bladego bzu. Jeżeli chodzi o wyposażenie pomieszczeń, to wystrój wnętrz w stylu vintage jest staroświecki i elegancki. Polega to na użyciu starych lub sztucznie postarzanych mebli i dekoracji, wykonanych z naturalnych materiałów. Świetnie więc się tutaj spisują drewno, kamień i naturalne tkaniny. Samo wnętrze powinno wyglądać tak, jakby zostało zaprojektowane co najmniej kilkadziesiąt lat temu.

Styl vintage jest idealny dla tych, którzy cenią sobie elegancką prostotę starych rzeczy, od antyków po urocze drobiazgi kupione na początku ubiegłego wieku. To urok staroświeckich mebli i bibelotów, harmonia przestrzeni i lekki, sprytny design.

pixelpixelpixelpixel