main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Woood :: Wandregale aus Metall Meert Größe xxl Breite 100 cm schwarz 20 || 100 ws_390919-Z | Salon meblowy Warszawa 9design
24 STUNDEN VERFÜGBAR

Woood :: Wandregale aus Metall Meert Größe xxl Breite 100 cm schwarz

Produzent: Woood
275,00 zł
/ szt.
Normaler Preis: 549,00 zł
-50%
Auf die Vergleichsliste
Kostenlose Lieferung ab 107 €*30 Tage bis zur RückkehrÜber 135.000 BestellungenÜber 90 % positiveBewertungen

Produktbeschreibung

Stylistyka industrialna oraz minimalizm często idą ze sobą w doskonale dobranej parze. Tak jest w przypadku metalowej półki ściennej Meert marki Woood. To przedmiot wykonany w całości z czarnego metalu.
Jego prosta konstrukcja nie oznacza nudnego designu – jest wprost przeciwnie. Półka Meert marki Woood może odmienić aranżację salonu, kuchni lub jadalni.

Półka Meert jest dostępna w różnych rozmiarach, co stwarza jeszcze większe możliwości aranżacyjne. Możesz wybrać wyłącznie jedną z nich, a możesz także sięgnąć po kilka półek Meert i stworzyć z nich całą kompozycję ścienną, która będzie przy okazji praktycznym i wygodnym miejscem do przechowywania bibelotów, książek, a nawet roślin doniczkowych lub przypraw kuchennych.

Jeśli zdecydujesz się zawiesić półkę Meert w łazience, przedpokoju lub garderobie, dobierz do kompletu okrągłe lustro Doutzenod tego samego producenta – ono również jest równie industrialne, minimalistyczne i designerskie.

Technische Daten
Technische Daten:
Kod produktu:
ns-390919-Z
Breite (cm):
100
Tiefe (cm):
20
,
100
Höhe (cm):
35
Gewicht (kg):
0.5
Material:
metall
Farbe:
schwarz
Lieferzeit und Kosten
od 29,00 zł
Ihre Bewertung schreiben
Ihre Note:
5/5
Ihr Produktfoto hinzufügen:
pixelpixelpixelpixel