main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
9design Collection :: Spiegel mit einem aus Metallrahmen Window 200x90 cm schwarz schwarz 9de_18632_un | Salon meblowy Warszawa 9design
Sofort versandfertig Bestseller

9design Collection :: Spiegel mit einem aus Metallrahmen Window 200x90 cm schwarz

2 999,00 zł
/ szt.
Auf die Vergleichsliste
30 Tage bis zur RückkehrÜber 135.000 BestellungenÜber 90 % positiveBewertungen

Produktbeschreibung

Lustro Window dostępne tylko w 9design!

Elegancja to jego drugie imię. Lustro Window z serii 9design Collection roztacza wokół siebie elegancką aurę, stanowiąc idealne uzupełnienie aranżacji wnętrza. Model został zaprojektowany i w całości wykonany w Polsce. To produkt z metką “Made in Poland”, który stanowi doskonały przykład współczesnego polskiego wzornictwa.

Lustro Window zostało wykonane z metalu i szkła. Piękno spotyka się tutaj z funkcją. Elementem, który najbardziej zwraca uwagę i nadaje mu wyrazistości jest geometryczna rama, składająca się z kwadratów i prostokątów. Lustro stanowi idealne przełamanie klasycznych aranżacji, do których czasem może wkraść się nuda.

Nie oznacza to jednak, że model nie odnajdzie się w innych wnętrzach. To ponadczasowy model, który będzie idealnie pasował do każdego stylu. Niezależnie od tego, w jakiej stylistyce urządziłeś swój salon, sypialnię lub przedpokój, lustro Window będzie dla nich idealnym dodatkiem. W przedpokoju może pełnić funkcję użytkową, natomiast w pozostałych wnętrzach funkcję estetyczną, wzbogacając ich wystrój. Ponadto, powiększy optycznie ich przestrzeń, rozświetli pomieszczenia i doda im szyku.

Technische Daten
Technische Daten:
Kod produktu:
9design_lustro_window
Höhe (cm):
200
Breite (cm):
90
Tiefe (cm):
3
Material:
PVC
,
metall
Lieferzeit und Kosten
od 349,00 zł
Ihre Bewertung schreiben
Ihre Note:
5/5
Ihr Produktfoto hinzufügen:
pixelpixelpixelpixel