main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Artemide lampy: sufitowe, wiszące, podłogowe. Włoskie, designerskie oświetlenie | salon 9design Warszawa i sklep online

Artemide

Liczba produktów 200

Artemide to firma, która powstała 1960 r. w Mediolanie, z miłości do światła i świadomości wpływu, jakie wywiera ono na nasze życie. Marka zdążyła podbić serca miłośników designu i sztuki na całym świecie. Filozofię Artemide doskonale oddaje hasło: The Human Light, obrazuje ideę oddziaływania światła na naszą codzienność. Takie podejście gwarantuje, że produkty tej włoskiej marki można uznać za najlepiej zaprojektowane i zoptymalizowane zwłaszcza pod kątem funkcjonalności spośród dostępnych na rynku lamp. Pieczołowitość, przywiązanie do detalu, dokładność i poszanowanie środowiska - to wszystko sprawia, że włoski luksus idzie w parze z rozsądkiem i troską. Jeśli chodzi o design, produkty Artemide cechuje elegancja oraz wyrafinowane kształty, a to wszystko w połączeniu z perfekcyjną jakością i trwałością.

Lampy Artemide - nowoczesny design i wysoka funkcjonalność

Wśród lamp marki znaleźć można propozycje, które dopasują się do każdego pomieszczenia, potrzeb, i sfer życia. Lampy Artemide to produkty, które pomogą wprowadzić równowagę pomiędzy efektywną pracą, a spokojnym snem, relaksem i spotkaniami z bliskimi.

Katalog modeli dostępnych w ofercie producenta Artemide tworzą: lampy stojące, lampy stołowe, lampy sufitowe, designerskie lampy wiszące, lampy biurkowe, plafony, kinkiety czy oświetlenie ogrodowe. Produkty marki zdobyły uznanie w środowisku międzynarodowym, a część egzemplarzy można już śmiało uznać za ikony wzornictwa.

Kultowe modele Lamp Artemide w tym Tolomeo w salonie 9design w Warszawie i sklepie online

Miano kultowych modeli noszą: Skopas, Tolomeo, Mercury, Pirce, czy Castore. To w nich odnajdziemy to, co wyróżnia markę: artyzm i użyteczność.

lampy Artemide Warszawa
Artemide Lighting logo

Marka została założona w 1960 roku w Mediolanie przez Ernesto Gismondi i Sergio Mazza. Lampy Artemide (dziecko Ernesta Gismondiego) od ponad pół wieku rozświetlają wnętrza na całym świecie. To czołowy producent oświetlenia. "Tolomeo" (laureatka drugiej już nagrody Compasso d’Oro) dostępna w całej gamie wariantów stała się ikoną współczesnego designu i prawdopodobnie jest najbardziej znanym modelem lampy na świecie. Włoska marka Artemide, podejmując współpracę z najwybitniejszymi projektantami i architektami tworzy lampy, w których najwyższa jakość i wyjątkowy wygląd idą w parze. Jasne jest, że designerskich produktów Artemide nie mogło zabraknąć w 9design.

pixelpixelpixelpixel