main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Szyszka Design. Polskie, designerskie meble drewniane | salon 9design Warszawa i sklep online

Szyszka Design

Liczba produktów 67

Szyszka Design to perfekcyjny dowód na to, że “niewielka krakowska manufaktura” może stać się jednym z liderów na rynku. Chociaż marka przedstawia się raczej skromnymi słowami i nie szuka poklasku w branży, jej meble wybierane są przez najbardziej wymagających klientów, którzy szukają i potrzebują asortymentu najwyższej jakości. To w końcu najlepsze meble tapicerowane i drewniane.

 

Szyszka Design - polskie meble drewniane

 

W tej kategorii przygotowaliśmy interesujące kolekcje, które zagwarantują estetyczne, eleganckie i przyjemne wnętrza Waszych mieszkań, domów lub obiektów. Jest to wyjątkowa oferta zarówno dla prywatnych klientów, którzy chcą stworzyć wspaniałe miejsca dla swojej rodziny, restauratorów, jak i właścicieli prestiżowych hoteli lub pensjonatów. Szyszka Design to unikatowy i ponadczasowy styl, który kojarzy się konkretnie z jednym producentem.

 

Designerskie meble z drewna do restauracji i domu Szyszka Design

 

Meble Szyszka Design wykonane są z litego drewna. W ofercie spotkać można m.in. designerskie hokery, stoły, krzesła, stoliki do kawy lub szafki z dębu, orzecha, jesionu oraz gatunków iglastych. Chociaż wykończone są one w wyjątkowo prostym stylu, oddają charakter futurystyczny i cechuje je oryginalność. Kolekcje mebli doskonale pasują zarówno do pomieszczeń nowoczesnych, jak i klasycznych – niezależnie, czy potrzebujecie czegoś do własnego mieszkania, czy szukacie wysokiej klasy wyposażenia do eleganckiej restauracji.

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie wiadomości i pomożemy wybrać wyposażenie, które zapewni maksymalny poziom satysfakcji Wam, Waszym gościom lub lokatorom. Szyszka Design to perfekcyjny wybór.

szyszka meble

SZYSZKA DESIGN to po prostu miłość do dobrej jakości materiałów i wyczucie świetnego designu.

Szyszka design to marka, która przedstawia siebie jako "małą krakowską manufakturę". Marka powstała z miłości do naturalnych materiałów i prostoty ale również do projektów unikatowych. Szyszka design ma na celu tworzenie wyjątkowych mebli dla klienta, który jest na pierwszym miejscu. Projekty są charakterystyczne i bez trudu można je skojarzyć z twórcą. Nieoczywista forma oraz wysoka jakość wykonania mebli, sprawia, że stają się one ponadczasowe. Warto podkreślić, że meble Szyszka bazują tylko na naturalnych materiałach. Nic więc dziwnego, że mają one opcję personalizacji.

pixelpixelpixelpixel