main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
DEKOBELEUCHTUNG | Accessoires od najlepszych marek | Salon meblowy Warszawa 9design

DEKOBELEUCHTUNG

Anzahl der Produkte 2

Każdy malarz, fotograf i grafik wie, jak ważne jest światło. Ma ono jednak ogromne znaczenie nie tylko w sztuce, ale i w każdym wnętrzu. Pozwala wydobyć głębię kolorów mebli oraz dodatków, nadaje niepowtarzalnego charakteru oraz, w zależności od pory dnia i zapotrzebowania, tworzy optymalny klimat. To dzięki odpowiedniemu światłu możemy dodać sobie energii rano, aby przywitać nowy dzień, lub wieczorem, gdy pragniemy się położyć i odpocząć przy książce.

 

Ale światło w domu to nie tylko główna lampa, zlokalizowana na środku sufitu. Równie ważne, o ile nie ważniejsze, jest światło dekoracyjne, wypełniające przestrzeń. Może podkreślić fakturę ściany, doświetlić zakamarki lub po prostu cieszyć oko. Doskonale sprawdzą się z tej roli designerskie dekoracje świetle w formie drobnych lampek, futurystycznych lampionów, niezwykle modnych cotton ballsów lub intrygujących tablic świetlnych.

 

Nowoczesne dekoracje świetlne udekorują wnętrza o najróżniejszej stylistyce. Znakomicie odnajdą się w minimalistycznym stylu skandynawskim, przełamią surowość wnętrza industrialnego i podkreślą szyk oraz elegancję w stylu glamour. Wyróżniający nasze dekoracje świetlne design łączy się w wysoką jakością ich wykonania. Dekoracje mogą być ozdobą samą w sobie lub współtworzyć inną nieszablonową instalację wraz z innymi elementami, np. meblami, ramkami na obrazy, wieszakami itd. Przeglądając nasz sklep z dekoracjami świetlnymi znajdziesz mnóstwo zapierających dech w piersiach inspiracji, które mogą zagościć w Twoim mieszkaniu. Wybierz te ozdoby świetlne, które najbardziej pasują do Twojego stylu i najlepiej podkreślają Twój charakter.

 

Decydując się na ekskluzywne dekoracje świetlne sprawisz, że Twoje mieszkanie nabierze nowych barw, stanie się przytulniejsze oraz… bardziej Twoje. Dekoracje świetlne mają tę zaletę, że zawsze są doskonale widoczne, bez względu na to, czy urządzasz przyjęcie w pełnym słońcu, czy kameralne spotkanie przy świecach. Mają tęż swoją funkcję praktyczną, gdyż dostarczą Ci odrobinę ciepłego światła, idealnego do wieczornego odpoczynku lub spotkania z bliską Ci osobą.

 

Nie wiesz, na jaką dekorację świetlną się zdecydować? Nie musisz się z tym śpieszyć, gwarantujemy bardzo szybką dostawę. Oferujemy dziesiątki wzorów lamp, lampek i lampionów, więc rozejrzyj się swobodnie i wybierz najlepsze. A może połączysz ze sobą kilka i stworzysz zupełnie nową, niepowtarzalną ozdobę świetlną? Nie od dziś wiadomo, że podstawą dobrego wnętrza jest w pierwszej kolejności kreatywność.

pixelpixelpixelpixel