main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Brokis lampy | salon z lampami Warszawa 9design

Brokis

Liczba produktów 28

Brokis to czeski producent oświetlenia wysokiej klasy. Wysokogatunkowe materiały i innowacyjne rozwiązania? To świetny opis marki, która zdobywa coraz większe uznanie wymagających klientów.

 

Brokis - lampy do mieszkań i lokali

 

Dlaczego warto wykorzystywać produkty marki Brokis? Mieszkanie musi być przyjemne dla lokatorów. Lokal użytkowy lub kawiarnia także powinny być dostosowane do potrzeb klientów. W obydwu przypadkach aranżacja pomieszczenia odgrywa ogromną rolę, ponieważ zależy od niej satysfakcja z przebywania w danym pomieszczeniu. Jeśli nie będziemy lubić swojego domu, prawdopodobnie podupadnie nasza regeneracja i samopoczucie, a jeśli pub lub restauracja będą pozostawiać wystrojem wiele do życzenia, prawdopodobnie nie będą mieć wielu klientów. Znajdziesz tu: lampy stojące, designerskie lampy wiszące, lampy stołowe.

 

Lampy Brokis dziełami sztuki

 

Nikt nie lubi nudnych, powtarzalnych wnętrz. Czasem warto nieco zaszaleć i puścić wodzę fantazji, łącząc ze sobą interesujące komponenty. Chociaż Brokis to producent oświetlenia, ich wyposażenie to dzieła sztuki, które trafiają do najbardziej wymagających użytkowników. Warto więc zapoznać się z propozycjami, które są jedyne w swoim rodzaju.

 

Wizjonerskie i oryginalne pomysły zostały połączone z wysokogatunkowymi materiałami, dzięki czemu użytkownicy otrzymują produkty najwyższej jakości. Brokis to doskonały wybór i perfekcyjna inwestycja na lata. Przygotowaliśmy więc wiele interesujących i popularnych kolekcji, dzięki czemu każdy znajdzie produkt idealny do swojego wnętrza – niezależnie, czy odpowiedzialny jest za wystrój prywatnego apartamentu, czy prestiżowego lokalu.

Brokis

Brokis to marka o czeskich korzeniach, która może poszczycić się imponującą historią. Jej twórcy postanowili kontynuować tradycję produkcji szkła, zapoczątkowaną przez hutę Janštejn, której okres świetności przypadał na XVII wiek. Dziś huta ta jest największym producentem specjalistycznego szkła oświetleniowego w Czechach. Korzystając z tradycji, marka może pozwolić sobie na eksperymentowanie z formą, innowacyjnymi materiałami oraz technologiami, kreując w ten sposób modele jedyne w swoim rodzaju.

Brokis z wielką starannością tworzy oświetlenie z segmentu premium, które zachwyca miłośników ekskluzywnego i wysmakowanego designu. Nie dziwi więc fakt, że modele z kolekcji Muffins, Baloons czy Memory zawładnęły już sercami klientów na całym świecie.

W opinii wielu marka Brokis uchodzi za prawdziwego innowatora w produkcji oświetlenia ze szkła. Jest ceniona nie tylko za szacunek do tradycji rzemieślniczej i kunsztu ręcznej produkcji szkła, ale także za kreatywność oraz ciekawe i nietypowe projekty. Lampy spod znaku tej marki niewątpliwie cechują się wizjonerskim i odważnym designem. Nie sposób odmówić im oryginalności.

Poznaj markę

    pixelpixelpixelpixel