main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Szezlongi do salonu | Meble od najlepszych marek | Salon meblowy Warszawa 9design

Racamieren

Anzahl der Produkte 1

Eleganckie szezlongi to nie tylko praktyczny, ale również wyjątkowo efektowny element wyposażenia stylowego salonu. W 9design.pl oferujemy bogatą gamę leżanek od czołowych producentów, takich ja Be Pure, Absynth oraz innych. Wyróżniają się one lekką formą i opływowymi kształtami. Są dostępne w szerokiej palecie kolorów, począwszy od klasycznych wersji czarnych, beżowych, szarych albo brązowych, aż po oryginalne modele oliwkowe, różowe, turkusowe, rdzawe lub miętowe.

Szezlong - leżanka do salonu

Prezentowane szezlongi zostały wyprodukowane z solidnych, znakomitej jakości materiałów. Wykorzystanie trwałych tkanin i wypełnień, a także wysoka precyzja wykonania gwarantują świetny wygląd oraz użyteczność produktów na lata. Meble są bardzo miękkie i komfortowe w stosowaniu. Zapewniają efektywny odpoczynek z książką lub czasopismem po ciężkim dniu.

Wszystkie towary są objęte gwarancją producenta. Można je zakupić w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Zapewniamy sprawną realizację zamówień. Sprawdź naszą ofertę i wybierz szezlong idealny do Twojego salonu.

pixelpixelpixelpixel