main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Baobab :: Świeca zapachowa Oceania Tingari galbanium \ drewno gajakowe / paczuli OCEANIA TINGARI bb_Max 10 OCEANIA TINGARI bb_Max 16 OCEANIA TINGARI bb_Max 24 OCEANIA TINGARI bb_Max 35 | Salon meblowy Warszawa 9design

Baobab :: Świeca zapachowa Oceania Tingari galbanium \ drewno gajakowe / paczuli

Produzent: Baobab
469,00 zł - 2 803,00 zł
/ szt.
Kostenlose Lieferung ab 107 €*30 Tage bis zur RückkehrÜber 135.000 BestellungenÜber 90 % positiveBewertungen

Produktbeschreibung

Baobab to jedna z najbardziej ekskluzywnych marek produkujących świece zapachowe i dyfuzory - podobnie jak baobaby, słyną one ze swoich wielkich rozmiarów i oryginalnego designu.

Kolekcje marki Baobab są jak podróż dookoła świata - pozwalają zanurzyć się w estetyce i kulturze najodleglejszych miejsc na Ziemi. Produkowane przez tę markę świece zapachowe i dyfuzory to przedmioty, które nie tylko cieszą oko, lecz także relaksują i wypełniają dom pięknym zapachem. Są niezastąpionym towarzyszem chłodnych, jesiennych wieczorów spędzanych w domowym zaciszu.

Świece są wytwarzane ręcznie z naturalnego wosku, ozdobione czarną wstążką z logo marki, a zamknięte w eleganckich opakowaniach prezentowych. Wosk jest sprowadzany z Niemiec, szkło z Polski, a skóra z Włoch - wszystkie materiały są dobierane z wielką starannością i pieczołowitością. Zapachy są tworzone, a następnie dopieszczane i udoskonalane pod okiem ekspertów w słynnym, francuskim miasteczku Grasse.

Świeca zapachowa Tingari z kolekcji Oceania to wysublimowane połączenie zapachu galbanumu, drewna gajakowego i paczuli z indonezji .


Czas palenia:

Max 10: 60 godzin

Max 16: 150 godzin

Max 24: 400 godzin

Max 35: 800 godzin


Technische Daten
Technische Daten:
Kod produktu:
Oceania Tingari
Material:
Glas
,
Wachs
Farbe:
blau
ZUSÄTZLICHE INFORMATIONEN:
Zapach: galbanum, drewno gajakowe, paczuli z indonezji
Lieferzeit und Kosten
darmowa wysyłka! *
Ihre Bewertung schreiben
Ihre Note:
5/5
Ihr Produktfoto hinzufügen:
pixelpixelpixelpixel