main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Leuchter | DEKOBELEUCHTUNG | Accessoires od najlepszych marek | Salon meblowy Warszawa 9design

Leuchter

Anzahl der Produkte 1

Atrakcyjne wnętrze to takie, które jest spójną całością. Wyposażenie to jedno – warto jednak postawić również na ciekawe dodatki. Bez względu na styl aranżacji dobrym pomysłem jest świecznik. Stanowi on nie tylko ozdobę samą w sobie, ale może też posłużyć do stworzenia atrakcyjnego nastroju we wnętrzu. Światło świec jest ciepłe w odbiorze, przez co zwiększa poczucie bezpieczeństwa oraz poprawia nastrój. Sprawia, że pomieszczenie prezentuje się bardziej przytulnie. Doskonale sprawdza się też do stworzenia romantycznego nastroju, na przykład na spotkanie z bliską osobą.

Dostępne w ofercie sklepu świeczniki zostały stworzone z myślą o różnych stylach, a także rozmaitych świeczkach. Część przystosowana jest do włożenia wewnątrz tealightów, czyli niewielkich świeczek, które zazwyczaj są całkowicie ukryte wewnątrz świecznika. Można jednak wybrać też świecznik do salonu przygotowany do wyższych świec albo długich, eleganckich modeli. To świetny sposób, aby regularnie zmieniać świece zapachowe na inne – można dopasować je na przykład do nastroju, oczekiwań czy gustu.

Każdy świecznik ma inny styl wykonania. Wynika to z połączenia materiału oraz kolorystyki. Do pomieszczeń o nowoczesnych aranżacjach świetnie sprawdzą się modele stworzone z metalu oraz podobnych materiałów. Z kolei do lżejszych albo bardziej romantycznych stylizacji lepsze będą produkty szklane, często bogato zdobione albo o nietypowym kształcie i wykończeniu. Wszystkie mają różne rozmiary. Można wybrać idealny świecznik do pomieszczenia, w którym nie brakuje przestrzeni, jak i taki, który będzie dobrze pasował do niewielkiego mieszkania.

Do szczególnie wymagających wnętrz może sprawdzić się kamienny świecznik do salonu. Taki element dekoracyjny z naturalnego kamienia sprawia, że wnętrze zachowuje elegancki wygląd, ale jest jednocześnie utrzymane w atrakcyjnym, dość surowym stylu. Przeciwieństwem są rozmaite produkty przygotowane z drewna albo rattanu. One będą doskonałym wyborem do wnętrz w stylu rustykalnym, a także tych bardziej klasycznych w wyrazie.

pixelpixelpixelpixel