main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Miejski Ogród od najlepszych marek | Salon meblowy Warszawa 9design

Miejski Ogród

Anzahl der Produkte 4
Asortyment naszego sklepu internetowego 9design nie zamyka się w określonych ramach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów postanowiliśmy wzbogacić gamę produktów o artykuły kojarzone z roślinnością. Akcesoria takie jak sztuczne trawy, doniczki w przeróżnych stylach i rozmiarach, drewniane stołki dekoracyjne do salonu czy półki i fotele to kompletny zestaw artykułów, który pozwoli Ci zaaranżować komfortową przestrzeń. Przestrzeń, w której panuje spokój i harmonia, za sprawą otaczającej zieleni i roślinności. Na uwagę zasługują naturalne materiały wykonania, takie jak drewno, które zbliżą cię do natury.

Sztuczne trawy i stylowe doniczki, czyli wprowadź nieco zieleni do czterech ścian

Sztuczne trawy to naturalna alternatywa dla prawdziwej trawy. Jest trwała, nie wymaga konserwacji i sprawia, że Twój dom będzie emanować naturalnym pięknem. Sztuczne trawy sprawdzą się w salonie, jadalni, kuchni i sypialni. Możesz także wybrać stylowe doniczki dekoracyjne, umieścić w nich zielone trawy i znaleźć dla nich miejsce na tarasie czy balkonie. Sztuczne trawy to idealne rozwiązanie dla miłośników zwierząt, jak i dla tych, którzy chcą długo cieszyć się roślinnością o bardzo niewielkich wymaganiach konserwacyjnych. Trawy świetnie nadają się również dla osób spędzających czas poza domem, ponieważ nie wymagają pielęgnacji.

Urządź wygodny kącik w miejskiej dżungli

Od niedawna w polskich domach można zauważyć pociąg do roślinności, naturalnego piękna i dążenie do wyciszenia. Tak narodził się styl urban jungle, który utożsamiany jest ze spokojem i relaksem, który łatwo można wprowadzić do wnętrz. To ukłon w stronę osób ceniących nade wszystko prostotę i naturalność. Nietrudno zauważyć nawiązania do egzotycznej przyrody i bujnej roślinności. W mieszkaniach, w których panuje trend urban jungle, nie sposób nie odpocząć. Spokojna kolorystyka skupiona głównie na kolorach zieleni, proste kształty i mnóstwo roślin - tak w skrócie można określić ten wspaniały i kojący styl. Przeglądając naszą ofertę, znajdziesz szereg akcesoriów dekoracyjnych, oświetlenia i mebli, które wprowadzą Cię w ten kojący stan. Zatrzymaj się na chwilę i rozkoszuj się w produktach znakomitych marek, takich jak 2modern, Hkliving, Kare design, Miloo, Moyha czy Zuiver.

Jak zaprojektować mieszkanie pełne roślin i wszechobecnej zieleni?

Zasada jest bardzo prosta. Im więcej naturalnych materiałów i tego, co można często zaobserwować na zewnątrz, tym lepiej. Jeśli jesteś miłośnikiem, bądź miłośniczką kwiatów i masz już w domu całkiem pokaźną kolekcję, pora na stylowe meble i dodadki. Dobierz nowoczesne donice i doniczki, wygodne fotele i krzesła, lustra w okrągłej ramie, lampki podłogowe i lampy stojące. Poruszając się po kategorii będziesz w stanie kompleksowo wyposażyć wybrane pomieszczenie we wszystko, co styl urban jungle kocha. Niezależnie od tego czy przeznaczasz niewielki kącik, który ma pomóc w wieczornym wyciszeniu czy pracujesz nad aranżacją całego mieszkania, w 9design znajdziesz jakościowe artykuły od rozpoznawalnych producentów.

 

pixelpixelpixelpixel