main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
LZF hiszpańskie lampy z naturalnego drewna | salon 9design Warszawa i sklep online

Lzf

Liczba produktów 34

LZF to proste, ale w niezwykły sposób urzekające swoim wzornictwem i formą oświetlenie. Produkty marki LFZ cechuje nowoczesny design i wysoka estetyka. Charakter LFZ idealnie odzwierciedlają hiszpańskie korzenie, dzięki którym lampy autorstwa tejże marki nieustannie zachwycają kolejnych klientów. Modele lamp LFZ wyróżniają się najwyższą jakością, nieszablonowymi formami i szlachetnymi barwami.

LFZ powstało pod koniec XX wieku, a dokładnie w 1994 roku w Walencji. Jej założycielami była para artystów - Mariví Calvo i Sandro Tothill, którzy od początku chcieli intrygować i szokować swoich odbiorców niecodziennym podejściem zarówno do designu, jak i do życia. Pierwszym krokiem w stronę prowokacji miała być pierwotna nazwa marki czyli Luzifer. Aby przywrócić marce neutralność, nazwa ta uległa jednak zmianie w 2007 roku.

Mimo zmiany nazwy, charakter marki pozostał ten sam. Wciąż tworzy ona oświetlenie o unikalnych kształtach i zaawansowanych rozwiązaniach, które cieszy się uznaniem nie tylko prawdziwych pasjonatów designu, ale i przeciętnych użytkowników, których zachwyca jej oryginalny i wyrazisty styl. Potwierdzeniem tego są wyróżnienia marki nagrodami w prestiżowych konkursach.

Jakie lampy tworzy LZF?

Główną cechą lamp LFZ jest ich oryginalny i wyszukany design. Lampy te potrafią przybierać fantazyjne kształty i formy. Dzięki nietypowym i geometrycznym kształtom stanowić mogą znakomite uzupełnienie minimalistycznych wnętrz. Stonowane barwy lamp pozwalają im natomiast świetnie komponować się z każdą aranżacją.

Lampy LFZ tworzone są najczęściej ręcznie, przy uwzględnieniu każdego, nawet najmniejszego detalu i szczegółu. Dzięki temu poszczególne modele zachwycają swoją precyzją i szczególnym dopracowaniem, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Lampy te sprawdzą się zarówno w domowych przestrzeniach, jak i w pomieszczeniach przeznaczonych do użytku publicznego.

Dlaczego polecamy lampy LZF?

Uwielbianym i najczęściej stosowanym przez markę materiałem jest drewno. Nie bez powodu jedno z jej przewodnich haseł brzmi: Wood Touched by Light (ang. drewno dotknięte światłem). Lampy tworzone są z drewnianych, czasem ledwo widocznych części, dzięki którym ujmują one swą prostotą i oryginalnością.

Nowoczesne i charakterystyczne oświetlenie - właśnie tego potrzebuje Twoje wnętrze! Tworzone przez LFZ lampy odświeżą każdą przestrzeń i nadadzą jej niepowtarzalnego charakteru. Decydując się na jeden z modeli hiszpańskiej marki, zyskasz ciepłe i przytulne wnętrze. Proponowane przez markę nietypowe rozwiązania oświetleniowe sprawią, że zakochasz się na nowo w swoim pomieszczeniu.

lzf

Hiszpańska marka tworząca wyjątkowe oświetlenie, zdobywca Red Dot Award. Wykonane z naturalnego drewna lampy sprawiają wrażenie niezwykle lekkich, a ich kształty czynią je wyjątkową ozdobą każdego pomieszczenia. LZF łączy chłodny minimalizm z wyszukanym wzornictwem.

    pixelpixelpixelpixel