main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Kaspa do -50% | Lampy, designerskie oświetlenie | salon 9design Warszawa i sklep online

Kaspa

Liczba produktów 375

Warto wspierać polskie marki! Bo to właśnie w nich tkwi potencjał rozwoju architektury wnętrz naszego kraju. Dlatego z przyjemnością przedstawiamy markę KASPA stworzoną przez pasjonatów nowoczesnego, stylowego oświetlenia, dla której priorytetem jest produkowanie wysokiej jakości lamp na każdą kieszeń.

Za firmą KASPA stoją dwie osoby, Katarzyna Hanus i Paweł Szymański, którzy od kilkunastu lat rozwijają swoją wiedzę oraz pasję do designerskiego oświetlenia. Jak sami twierdzą, chcą, by ich marka kojarzyła się z oryginalnym, ciekawym wzornictwem oraz bardzo dobrym wykonaniem w stosunku do uczciwych cen.

Do tej pory w asortymencie marki znalazło się kilkanaście kolekcji. Każda z nich, choć oczywiście różnią się od siebie wyjątkowymi projektami, nawiązuje do minimalistycznego stylu. Oświetlenie KASPA pasuje do mieszkań i domów loftowych, skandynawskich oraz nowoczesnych, ale zarazem to lampy, które można zamontować w każdym pomieszczeniu. Tak samo doskonale zdobić będą salon, co łazienkę i kuchnię.

KASPA - nowoczesne lampy w salonie 9design w Warszawie i sklepie online!

W naszym sklepie 9design.pl znajdziesz szeroki wybór oświetlenia KASPA. Cenimy polskich producentów i wspieramy ich dążenia do rozwoju silnej, sprawdzającej się na międzynarodowych rynkach marki. Za KASPA nie tylko stoją Polacy, ale i polskie surowce oraz polskie fabryki. Całość produkcji odbywa się na terenie naszego kraju, co skraca czas oczekiwania na zamówienie konkretnej lampy, a także wzmacnia i wspiera rodzimą gospodarkę.

Nie sposób wymienić wszystkich kolekcji KASPA, dlatego skupimy się na tych, naszym zdaniem, najlepszych bądź najbardziej wyróżniających się. Co najważniejsze, wśród projektów marki znajdziemy wiele naprawdę korzystnych cenowo lamp, co rzeczywiście znajduje odzwierciedlenie w dążeniu twórców do produkowania oświetlenia na każdą kieszeń.

Designerskie kolekcje oświetlenia KASPA

Kolekcja MERIDA charakteryzuje się projektami w kształcie kul z tubą w środku. Lampy występują w trzech rozmiarach, S, M, L, a kolorów tub jest aż osiem. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zbudować własną kompozycję składającą się z różnych rozmiarów i barw. Światło w lampach MERIDA jest lekko rozproszone, co daje przyjemny, ciepły efekt podobny do lampek na choince. Kolekcja BIKE zachwyci nie tylko miłośników rowerów, ale wszystkich tych, którzy nie boją się nowoczesnych rozwiązań i loftowej surowości wnętrz. Ta kolekcja obejmuje tylko trzy projekty, ale za to jakie wyjątkowe! Do stworzenia każdego z nich posłużyła rowerowa inspiracja, a konkretnie mechanizm zębatki.

Na koniec wspomnimy jeszcze o kolekcjach LONGIS (LONGIS I, LONGIS II i LONGIS III), które także można zobaczyć w naszym sklepie. To wiszące lampy ze szklanym, przezroczystym kloszem, które wyglądają stylowo i nowocześnie. Będą pasować do każdego wnętrza, stanowiąc dyskretne źródło światła. Dzięki różnym kolorom przewodu, zdecydujesz, jaki charakter będzie miało oświetlenie.

kaspa nowoczesne lampy
logo Kaspa

Polscy projektanci - światowy poziom. W ofercie marki KASPA znajdziemy zarówno oświetlenie techniczne jak i dekoracyjne. Plafony, lampy stojące czy rozbudowane instalacje wiszące - znajdziecie tu wszystko czego Wam potrzeba. Co ważne, każda lampa jest zaprojektowana i wykonana w Polsce.

pixelpixelpixelpixel