main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Sofy rozkładane. Designerskie i Nowoczesne kanapy do salonu | salon meblowy Warszawa i sklep online 9design

Ausklappbare Sofas

Anzahl der Produkte 12

Czy istnieją meble, o których można powiedzieć wielofunkcyjne rodzinne i towarzyskie centrum spotkań? Bez wątpienia na takie miano zasłużyły rozkładane sofy.

Sofy to meble wygodne, eleganckie i praktyczne, o których nie wszyscy wiedzą, że mają egzotyczne korzenie i za sprawą mody na orient pod koniec XVII wieku trafiły do Europy. Tapicerowane meble służące wypoczynkowi nie są wiec zupełnie nowym wynalazkiem. Chociaż meblarskie trendy przez wieki zmieniały ich wygląd, to przeznaczenie sofy pozostało bez zmian - sprzyjać relaksowi. I to nie tylko takiemu osobistemu, po pracy, z kubkiem aromatycznego napoju w ręku, ale w towarzystwie rodziny czy przyjaciół także.

Funkcjonalne i designerskie sofy rozkładane do salonu

Co więcej, jeśli sofa jest rozkładana, to masz zapewnione miejsce nocnego odpoczynku ? dla siebie lub w razie potrzeby - dla gości. Nie dziwi więc fakt, że sofy rozkładana to niekwestionowane królowe wśród mebli wypoczynkowych, tym bardziej, że bez problemu dopasowują się do wnętrzarskich stylów i wymogów użytkowników. Oczywiście to zasługa projektantów i producentów mebli nie samej sofy jako takiej, ale dzięki temu wymarzone rozkładane designerskie sofy zyskały wiele odsłon, a my ? użytkownicy, wiele możliwości wyboru.

Nowoczesne sofy i kanapy rozkładane w salonie meblowym w Warszawie i sklepie online 9design

Sofa rozkładana, czy nie? Jedno, dwu- czy trzyosobowa sofa? Tapicerka jasna czy w ciemnym kolorze, z fakturą czy gładka? A może narożna? Wybór odpowiedniego mebla zależy od Twoich potrzeb. W 9design jako sprzedawcy dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas meble spełniały wymagania jak najszerszego grona odbiorców.

Sofy rozkładane dwuosobowe? Mamy! Nowoczesne? Są! Beżowe, szare, a może pomarańczowe albo różowe? Z praktycznym podłokietnikiem, ozdobnymi poduszkami? Nie ma problemu! Sprawdź nasze propozycje w sklepie internetowym lub odwiedź salon stacjonarny 9design w Warszawie. Nie widzisz sofy dla siebie? Możemy uwzględnić Twoje preferencje i "zdobyć" odpowiedni model dla Ciebie.

Elegancja, piękno i wygoda - sofy i kanapy rozkładane w 9design to meble dla każdego.

pixelpixelpixelpixel