main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Sofy Skórzane. Nowoczesne Kanapy do Salonu | sklep meblowy 9design Warszawa

Ledersofas

Anzahl der Produkte 20

Skórzana sofa ? klasa i elegancja sama w sobie

Czy wyobrażasz sobie jadalnię bez stołu, a salon bez wygodnej sofy? Jak niekwestionowanym królem jadalni jest stół, tak w salonie rządzi sofa i trudno by było bez ich obecności stworzyć najważniejsze w mieszkaniu strefy. Zorganizowanie wyjątkowego miejsca dla odpoczynku wbrew pozorom nie jest sprawą banalną. Już sam wybór mebli wypoczynkowych bywa kłopotliwy. A jeśli nasz wybór wypadł na sofę, to jaką wybrać? Czy skórzana sofa będzie odpowiednia? Jaki model sprawdzi się najlepiej? Czy skóra nie będzie trudna w pielęgnacji i utrzymaniu czystości? Pamiętaj! Sofa ma służyć Tobie, więc Ty decydujesz jaką kupić. Weź pod uwagę wielkość pomieszczenia, w której ma stać, częstotliwość użytkowania, ogólną koncepcje aranżacyjną wnętrza i dołóż własne potrzeby. Nie bez znaczenia jest zasobność portfela ? sofy skórzane z wysokiej jakości skóry naturalnej nie należą do najtańszych. Jednak cenę rekompensuje trwałość i przede wszystkim elegancja mebla. Skórzana sofa to synonim klasy i luksusu, mebel na lata, który nigdy nie wychodzi z mody.

Jaką sofę skórzaną wybrać? Modele dwuosobowe, narożne w sklepie 9design

Do niewielkich przestrzeni wystarczy sofa dwuosobowa skórzana. Zagospodarowując wnętrza obszerne, możemy pokusić się na sofę trzyosobową (a nawet większą). Dobrym wyborem będzie sofa skórzana narożna. Salon, gabinet, biblioteka ? posiadanie skórzanej sofy dodaje tym miejscom prestiżu. Jeśli potrzebujesz sofy, która będzie pełnić rolę miejsca relaksu w dzień, a w nocy służyć do spania, to skórzana sofa z funkcją spania jest tą, której potrzebujesz. Dobrze, by posiadała skrzynię do przechowywania, w której bez problemu schowasz kołdrę i poduszkę.

Sofa skórzana rozkładana to zawsze dodatkowe miejsce do spania, np. dla gości. Należy podkreślić, że meble skórzane nie gromadzą roztoczy, wbrew powszechnej opinii ? nie przyklejają się do nagiej skóry i wcale nie są trudne w pielęgnacji i utrzymaniu czystości (wystarczy zaopatrzyć się w środki do pielęgnacji skóry). Styl klasyczny, boho, nowoczesny ? odpowiednio dobrana skórzana sofa łatwo się wpisuje w klimat każdego wnętrza.

Szukasz sofy dla siebie? Odwiedź nasz sklep internetowy lub salon stacjonarny w Warszawie. Zapraszamy do 9design.

pixelpixelpixelpixel