main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Sofy modułowe. Nowoczesne kanapy rozkładane i z funkcją spania | salon meblowy 9design

Modulare Sofas

Anzahl der Produkte 69

Sofy modułowe - meble do nowoczesnych salonów

Meble modułowe od kilku lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego, że i takiego rozwiązania zaczęliśmy oczekiwać od mebli wypoczynkowych typu sofa, kanapa. Po erze tradycyjnych wersalek, których wybór był dość ograniczony, wreszcie możemy cieszyć się funkcjonalnymi, wygodnymi i eleganckimi meblami. Nowoczesna sofa modułowa, bowiem to spełnienie marzeń najbardziej wymagających użytkowników.

Poznaj możliwości sofy modułowej

Na sofę modułową składa się kilka elementów, które swobodnie można kompletować. Ich konstrukcja pozwala stworzyć wiele kombinacji. Bez problemu dopasujesz ją do przestrzeni, którą dysponujesz czy aranżacji wnętrza, a także do własnych potrzeb. Może być klasyczną sofą, by za chwile zmienić się w wygodny szezlong. Być dwoma lub trzeba fotelami, by w mgnieniu oka stać się sofą rodzinną. Być miejscem dziennego relaksu i w łatwy sposób zmienić się w łóżko. Sofa modułowa ma tę zaletę, że jej elementy swobodnie można łączyć i rozdzielać. Sofa modułowa może być sofą z funkcją spania, wyposażoną w pojemnik na pościel. Może posiadać fantazyjne zagłówki, miękkie poduchy, praktyczne podłokietniki. Funkcjonalność, estetyka, elegancja, trwałość i...możliwości, które uruchamiają pokłady kreatywności - czyli sofa na miarę Twoich potrzeb.

Sofa modułowa rozkładana czy klasyczna?

Każdy model zachwyca designem, komfortem użytkowania, jakością i uniwersalnym charakterem. Nowoczesna sofa modułowa wpisuje się idealnie w styl minimalistyczny i skandynawski, ale bez problemu znajdziesz sofę modułową w stylu glamour czy klasycznym. Wystarczy tylko odwiedzić sklep internetowy lub salon stacjonarny 9design w Warszawie. Stworzenie wyjątkowego miejsca relaksu jest niezwykle proste, jeśli zaufasz takim sprzedawcom, jak my. Bo dla nas liczy się klient i jego potrzeby, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każdy znalazł u nas sofę jakiej potrzebuje.

Czy sofy modułowe nie są ciekawym rozwiązaniem? Wybierz idealny model dla siebie i ciesz się komfortowym wypoczynkiem każdego dnia.

pixelpixelpixelpixel