main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
3deko

3deko

3deko

Miasto: Warszawa

O pracowni: 3deko projektuje wnętrza apartamentów, domów i mieszkań w różnych stylach. Pracownia dba o to, żeby jej projekty były ponadczasowe, eleganckie z użyciem nowoczesnych i sprawdzonych materiałów . 3deko tworzy przestrzenie mieszkalne odwołujące się do klasycznych rozwiązań i naturalnej, ciepłej kolorystyki. Nie zamyka się na jeden styl, ale dopasowuje projekty do potrzeb i gustów swoich Klientów. Pracownia kładzie nacisk przede wszystkim na funkcjonalność i prostotę, nie zapominając o dobrym designie. Projekty 3deko powstają z zamiłowania do wewnętrznego porządku i ciepła.

Wnętrze pełne harmonii i spokoju

Beż - dla jednych klasyka, dla drugich nuda. Nie można mu jednak odmówić ponadczasowego charakteru. Nie ulega wątpliwościom, że obecność jasnych, beżowych tonów we wnętrzach działa relaksująco, kojąco i wyciszająco. W domu na warszawskich Włochach pracownia 3deko postanowiła zestawić je z kontrastującą czernią, tworząc w ten sposób harmonijną i stylową przestrzeń.

3deko realizacja 01

3deko realizacja 02

Zielony Żoliborz, stylowy Żoliborz

Żoliborz słynie z bujnej zieleni i willowej zabudowy. Można domniemywać, że to właśnie ten fakt posłużył pracowni 3deko za inspirację do stworzenia projektu tego domu. Jego wnętrza skłaniają się ku klasycznej elegancji i stonowanej kolorystyce. W centralnym punkcie w salonie stanęła zielona sofa, która dała efekt delikatnego kontrastu i przełamania. Ten projekt można by podsumować jednym zdaniem: klasycznie, nie znaczy nudnie!

3deko realizacja 03

3deko realizacja 04

3deko realizacja 05

Bo wnętrza lubią brąz...

a projektant o tym wie! Aranżując wnętrza mieszkania na warszawskiej Ochocie, pracownia 3deko ograniczyła paletę barw do kilku odcieni: brązu, beżu, szarości, czerni i bieli. Klasyczną i stonowaną kolorystykę uzupełniły połyskujące detale, które sprytnie przemycono do aranżacji w postaci oświetlenia. W ten sposób powstało eleganckie i stylowe wnętrze, które emanuje ciepłem i urzeka wysmakowanym designem.

3deko realizacja 06

3deko realizacja 07

Klasyka ze szczyptą koloru

Przepis na idealne wnętrze według pracowni 3deko? Klasyka, dobry design i spójność. A wszystko to doprawione szczyptą koloru, który nadaje całości niepowtarzalnego charakteru. Czasem trzeba naprawdę niewiele, by stworzyć przestrzeń pełną ciepła i przytulności. Pracowni 3deko ponownie się to udało!

3deko realizacja 08

3deko realizacja 09

Nuda? Nie ma mowy!

Po projektach pracowni 3deko można sądzić, że szczególnie upodobała sobie klasyczne kolory. Czy wobec tego powinniśmy spodziewać się zachowawczości i nudy? Otóż nie! W tym mieszkaniu na warszawskim Żoliborzu projektanci połączyli stonowane kolory z różnymi odcieniami niebieskiego i różem. Zgodzicie się chyba z nami, że całość prezentuje się naprawdę świeżo i stylowo?

3deko realizacja 10

3deko realizacja 11

ZNAJDZIESZ NAS NA
Metody płatności
Formy dostawy
pixelpixelpixelpixel