Praca
Praca

9design – salon i sklep on-line pełen wyjątkowych, designerskich mebli w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowiska:

Specjalista ds. sprzedaży

Co 9design oferuje Tobie?

  • Rozwój w dynamicznie rosnącej firmie, która w ciągu 5 lat należy do rozpoznawanych sklepów z dizajnerskimi przedmiotami wyposażenia wnętrz
  • Rzetelnego i elastycznego pracodawcę „partnera”, z którym zawsze się domówisz
  • Pracę wśród tysiąca pięknych produktów w nowym salonie o powierzchni ponad 350 m2
  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie pogodnych i kreatywnych osób. Udział nie tylko w imprezach firmowych, ale i szkolenia produktowe z partnerami 9design
  • Wynagrodzenie stałe wypłacane zawsze przed końcem miesiąca i atrakcyjną prowizję, która rośnie w zależności od Twojej aktywności w sprzedaży
  • Wolny dzień w tygodniu oraz zawsze wolną niedzielę. Godziny pracy: 11-19 w cztery dniu w tygodniu oraz w sobotę 9-17.

W 9design jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, zafascynowani designem, rzetelni, potrafimy szybko reagować. Pracujemy wspólnie, by spełniać oczekiwania klientów a naszą ambicją jest je przewyższać. W naszej codziennej pracy ważne są otwartość i kreatywność. Przyjazna atmosfera wspiera realizowanie naszych celów. Razem otworzyliśmy nowy 350m sklep pełen wspólnych pomysłów - aby nie tylko klient był zachwycony, ale by zespół, do którego być może dołączysz pracował w wyjątkowym miejscu.

Kto idealnie do nas pasuje?
Osoba doświadczona we współpracy z klientem, pogodna i optymistyczna. Jeśli jesteś typem pochmurnym i wiecznie narzekającym – nie wysyłaj CV, nie odnajdziesz się tutaj. Jednak jeśli z Twojej natury wypływa serdeczność i uprzejmość, prezentujesz się nienagannie, masz pomysł w na siebie a do tego wiesz, że Twoja kultura osobista jest Twoją mocną stroną – odezwij się do nas.
Oczywiście nie musimy dodawać, że każdy pracodawca liczy na pracownika sumiennego i odpowiedzialnego, potrafiącego współpracować w zespole a ponadto zaangażowanego. A jeśli do tego potrafisz porozmawiać z klientem w języku angielskim – jesteś idealnym kandydatem.

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • Obsługa zamówień w aplikacji sklepu internetowego oraz kontrola ich realizacji
  • Interaktywna obsługa klienta (e-mail, telefon, sprzedaż bezpośrednia w salonie)
  • Monitorowanie stanów magazynowych w salonie i magazynie,
  • Wsparcie przy aranżacji salonu niebanalnymi produktami.

Doświadczenie w sprzedaży oraz doskonała znajomość obsługi komputera jest warunkiem koniecznym.

CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym proszę kierować na adres: praca@9design.pl

Prosimy wpisać w tytule wiadomości: Specjalista ds. sprzedaży

 Asystent działu administracji

Obowiązki:

  • wystawianie dokumentów sprzedaży we współpracy z działem sprzedaży,
  • koordynowanie obiegu dokumentów wewnętrznych w firmie,
  • koordynowanie realizacji zamówień dla klientów firmy,
  • przygotowaniu dokumentów i raportów,
  • wsparcie w rozliczeniach finansowych z klientami,
  • wdrażanie nowych rozwiązań optymalizujących obieg dokumentów,
  • telefoniczne potwierdzanie zamówień z klientami.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane ekonomiczne, może być w trakcie studiów,
  • doświadczenie w dziale finansowo-księgowym,
  • biegła znajomość obsługi komputera, w tym MS Excel,
  • dobra organizacja pracy,
  • skrupulatność,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • zorientowanie na prace zespołową,
  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • niezbędna dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (znajomość obu będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy praca@9design.pl. Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym.

Stażysta do działu marketingu

Zakres odpowiedzialności:

  • obsługa sklepu internetowego,
  • aktualizacja oferty,
  • dodawanie nowych produktów,
  • kontrola poprawności ofert.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym MS Excel (warunek konieczny),
  • dobra znajomość języka angielskiego; mile widziane podstawy języka niemieckiego,
  • skrupulatność, dokładność,
  • status studenta (warunek konieczny).

Oferujemy:

  • 3-miesięczny staż w dynamicznie rosnącej firmie,
  • pracę w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przedłużenia,
  • rzetelnego i elastycznego pracodawcę „partnera”, z którym zawsze się domówisz,
  • przyjazną atmosferę oraz wsparcie pogodnych i kreatywnych osób,
  • pracę w biurze mieszczącym się przy showroomie 9design (ul. Lucerny 25, Warszawa Wawer).
  • możliwość pracy zdalnej po 3 miesiącach.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres praca@9design.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać „Staż - marketing”. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Magazynier

Opis stanowiska:

- Przyjmowanie, kompletowanie oraz wydawanie przesyłek,

- Nadzór nad bieżącym stanem ilościowym i jakościowym przesyłek,

- Przygotowywanie towaru do wysyłek,

- Prowadzenie ewidencji magazynowej,

- Dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległym.

Wymagania:

- Umiejętność obsługi komputera,

- Zdolności manualne,

- Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,

- Dyspozycyjność związana ze zmianowym czasem pracy,

- Zaangażowanie i ochota do pracy.

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Pracę w systemie zmianowym (pierwsza zmiana 7-15, druga 11-19), od poniedziałku do soboty,

- Pracę w szybko rosnącej, prężnie działającej organizacji.

CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym proszę kierować na adres: praca@9design.pl. Prosimy wpisać w tytule wiadomości: Magazynier.

Go to PINTEREST online
Lamps
Lamps
Furniture
Furniture
Inspirations
Bedroom
Bedroom
9design Shop in Warsaw

Zamknij