main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Kinkiety: ekskluzywne, designerskie lampy ścienne | Salon meblowy Warszawa 9design

Kinkiety ścienne / Lampy ścienne

Liczba produktów 544

Jest taki rodzaj oświetlenia, który nie zawsze stanowi pierwszą myśl przy organizacji wyposażenia wnętrza, ale gdy już stanie się jego integralnym elementem potrafi nawet przyćmić inne lampy. Chodzi o ekskluzywne kinkiety do sypialni i salonu oraz innego rodzaju designerskie lampy ścienne, które szturmem podbijają wnętrzarską branżę – nie mogło zatem zabraknąć ich również i w naszym sklepie. To element, dzięki któremu można bez wysiłku nie tylko wnieść do wnętrza dodatkowe oświetlenie, ale też stworzyć wyjątkowy klimat. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami luksusowych kinkietów i lamp na ścianę - z pewnością znajdzie się tutaj inspirację do stworzenia wymarzonej atmosfery w domu.


Luksusowe kinkiety i lampy ścienne – one mają styl!


Lampy ścienne są uwielbiane przez znawców dobrego stylu, a nade wszystko kochane przez tych którzy muszą dbać nie tylko o design wnętrza, ale znaleźć także odpowiednie rozwiązanie w kontekście małego metrażu. W tym przypadku designerskie kinkiety stanowią idealną alternatywę względem innych większych źródeł światła (na przykład lamp wiszących) i nie ustępują im ani w stylu, ani w praktycznym zastosowaniu. Co więcej, jak mało które zapewniają możliwości aranżacyjne opierające się o grę świateł i cieni, które aktualnie są najmodniejszym elementem wnętrz – czy to industrialnych, czy skandynawskich, czy minimalistycznych.


Ekskluzywne, designerskie kinkiety ścienne do salonu i sypialni


Kinkiety premium nie wychodzą z mody, a każdy może znaleźć idealnie dopasowane do swojego gustu, jak i charakteru wnętrza. W 9design swoimi propozycjami zaskakują znakomite marki takie jak Foscarini, It’s About Romi, Dutchbone, Kaspa LaForma, Zuiver, LZF, czy Artemide – a ich szeroki zakres projektów od kinkietów w formie płaskiej po te z ruchomymi ramionami to pełna odpowiedź dla wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów.

pixelpixelpixelpixel