main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Stoły Ogrodowe Nowoczesne. Na taras, balkon i do ogrodu | Salon meblowy Warszawa 9design

Stoły ogrodowe

Liczba produktów 9

Posiadanie przydomowej strefy relaksu na świeżym powietrzu to coś bardzo cennego. Nie musi to być wielki ogród, wystarczy taras, patio, a nawet niewielki balkon. Stół ogrodowy i kilka krzeseł w otoczeniu zieleni bądź doniczek wypełnionych roślinnością sprawią, że rodzinny obiad “pod chmurką” smakuje wyjątkowo, a popołudniowe spotkanie z przyjaciółmi nabierze wyjątkowego charakteru.

Jaki stół do ogrodu sprawdzi się najlepiej?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Dla jednych użytkowników będzie to niewielki stół ogrodowy drewniany, dla innych stół ogrodowy rozkładany, a dla kolejnych najzwyklejszy, plastikowy. Stół ma służyć nam i naszym bliskim, rodzinie, przyjaciołom, dlatego powinien być dostosowany do naszych potrzeb. Funkcjonalność to po pierwsze, estetyka i trwałość to po kolejne. Wybierając stół ogrodowy należy wziąć pod uwagę ilość miejsca jakim dysponujemy do jego ustawienia, by wraz z krzesłami tworzył wygodną przestrzeń. Zbyt duży stół ogrodowy na niewielkiej przestrzeni po prostu ją przytłoczy, a mały na przestronnym tarasie – zniknie.

Estetyka, komfort użytkowania i spójność z pozostałymi elementami wyposażenia przydomowej strefy relaksu to kolejny z warunków jakie powinny spełniać stoły do ogrodu. Tutaj liczy się kształt stołu, materiał z jakiego został wykonany, dodatkowe możliwości. Stół ogrodowy prostokątny uchodzi za bardziej praktyczny i ustawny, okrągły zaś za bardziej elegancki. Drewniane stoły ogrodowe są trwałe, stabilne i szykowne, plastikowe stoły do ogrodu lekkie i tańsze od stołów z naturalnych surowców. Drewniane meble ogrodowe są przystosowane do bytowania na zewnątrz. Dla wydłużenia ich trwałości i wytrzymałości warto dodatkowo zabezpieczyć je preparatami do konserwowania drewna. Stoły ogrodowe plastikowe poradzą sobie z deszczem, ale ze słońcem i wiatrem już nie koniecznie. Dobrze, gdy stoły do ogrodu dają się składać, wówczas bez problemu można je schować czy przewieść w inne miejsce. Idealnym rozwiązaniem na każda sytuację (większą liczbę biesiadników) będą stoły ogrodowe rozkładane.

Nowoczesne stoły ogrodowe w ofercie sklepu 9design i w salonie w Warszawie

Dostępne w naszej ofercie stoły ogrodowe to praktyczne, a przy tym stylowe meble wysokiej jakości. Zostały wyprodukowane z dużą starannością z trwałych materiałów. Są odporne na niekorzystne warunki pogodowe, dzięki czemu zachowują swą funkcjonalność i elegancki wygląd przez lata. Są wytrzymałe na wilgoć, promieniowanie słoneczne czy wahania temperatury. Cechują się stabilną konstrukcją i komfortem użytkowania.

Jaki stół ogrodowy wybrać?

Nasza oferta obejmuje modele wykonane z różnorodnych materiałów: naturalnego drewna, metalu, tworzyw sztucznych czy szkła. Proponujemy stoły ogrodowe prostokątne, kwadratowe i okrągłe, na jednej albo kilku nogach. W asortymencie mamy modele o różnych wielkościach i wysokościach, co pozwala na łatwe dopasowanie mebli do potrzeb, a także posiadanych już krzeseł czy foteli ogrodowych. W sprzedaży mamy modele o klasycznym, minimalistycznym wyglądzie, jak również bardziej dekoracyjne wersje. Są one do nabycia w szerokiej palecie kolorystycznej.

Przejrzyj naszą ofertę i wybierz stół ogrodowy dla siebie.

Popularne kategorie

pixelpixelpixelpixel