main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Garden Rabbit polskie meble outdoorowe. Fotele i szezlongi ogrodowe, pufy ogrodowe | salon 9design Warszawa i sklep online

Garden Rabbit

Liczba produktów 7
Garden Rabbit
garden rabbit

Garden Rabbit to polska marka, w której ofercie znajdują się nowoczesne i komfortowe meble outdoorowe. Każdy mebel dopracowany jest w najmniejszym szczególe, a wszystkie użyte materiały są w pełni odporne na warunki atmosferyczne. Wyróżnikiem marki, obok formy i jakości, jest dostępność szerokiej gamy kolorystycznej tkanin do stosowania zewnętrznego. Dzięki temu każdy mebel możesz dopasować do swojej wizji ogrodu, tarasu czy balkonu.

Kolekcja Breeze marki Garden Rabbit wyróżnia się prostotą i lekkością. W jej skład wchodzą fotele, szezlongi oraz pufa — wszystkie stworzone z myślą o maksymalnym komforcie zapewniającym idealny relaks. Zewnętrzna tkanina meblowa to renomowany olefin — odporny na wodę i słońce, niezwykle wytrzymały. Wypełnienie stanowi styropian EPS, który doskonale dopasowuje się do ciała. Spód mebli wykończony jest dzianiną dystansową 3D (mesh), która zapewnia dużą przepuszczalność powietrza i minimalne pochłanianie wody i wilgoci. Dodatkowo jest wyjątkowo mocna i zarazem elastyczna, a także odporna na przesuwanie mebli po różnych powierzchniach. "Wisienkę na torcie" mebli z kolekcji Breeze stanowią: designerski, skórzany uchwyt, dzięki któremu meble można łatwo przenosić czy przesuwać oraz zintegrowany (wszyty w strukturę mebla) pokrowiec.

Meble marki Garden Rabbit można zobaczyć i wypróbować w salonie 9design w Warszawie. Zapraszamy!

    pixelpixelpixelpixel