main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Obrazy do salonu: dekoracyjne, designerskie | Salon meblowy Warszawa 9design

Obrazy

Liczba produktów 17

Designerskie obrazy do salonu

Sztuka przestaje być dostępna tylko w galeriach i muzeach, a przechodzi w miejsce domowego zacisza. Obrazy do salonu to dodatki, które w idealny sposób dopełniają aranżację naszego wnętrza. Zapełniają puste miejsce na ścianie, służą jako dekoracja, ożywiają i nadają niezwykłego klimatu.

Sklep 9design oferuje zróżnicowany asortyment designerskich obrazów, które przypadną do gustu wszystkim miłośnikom sztuki. Odnajdziemy wśród nich propozycje z geometrycznymi kształtami, zwierzęcymi motywami, znanymi osobami, architekturą, naturą czy sztuką abstrakcyjną.

Dekoracje ścienne - obrazy znanych marek

Marka Kare Design zapewnia, że dobry gust nie musi równać się z nieosiągalną sumą pieniędzy. Stale zwraca uwagę na trendy, tworząc oryginalne i niepowtarzalne produkty. Stawia na kreatywność, pobudzając swą wyobraźnię i uciekając od utartych schematów. Wielbiciele zwierząt pokochają designerskie obrazy takie jak „Touched Mops Meeting”, „Little General Pug” czy „Little General Bull Dog”. Te oryginalne propozycje ożywią każde wnętrze i wniosą do niego odrobinę humoru. Jeśli kochasz miasto i stale dostrzegasz jego uroki, marka Kare Design przygotowała dla Ciebie kilka propozycji obrazów z tym motywem. Odnajdziesz wśród nich londyński Piccadilly Circus, urocze uliczki czy kolorowe wieżowce, te designerskie obrazy nadadzą twemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

La Forma to marka z hiszpańskimi korzeniami, istniejąca na rynku od ponad 30 lat. Jej główne cechy to zgodność z trendami, innowacyjność i funkcjonalność, którą doceniają wierni klienci. Propozycje marki pokochają wielbiciele stylu vintage, w którym utrzymany jest obrazy DUO. Idealną dekoracją ścienną okaże się także obraz Aliah, występujący w trzech różnych wersjach kolorystycznych.

Marka HK Living to połączenie prostoty z holenderskim wzornictwem. Cechuje ją oryginalność, soczyste barwy i unikatowe formy. W sklepie 9design odnajdziesz ryciny przedstawiające rośliny i owady, które zachwycą nie tylko biologów i znawców nauki. Obraz do salonu to idealny sposób na odświeżenie wnętrza i podrasowanie jego klimatu.

JeśLi twoje ściany nadal pozostają puste, zajrzyj do świata 9design i wybierz nowoczesne obrazy, które je zapełnią.

pixelpixelpixelpixel