main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Stoliki kawowe okrągłe do salonu: drewniane, nowoczesne | salon meblowy Warszawa i sklep online 9desgin

Okrągłe stoliki

Liczba produktów 239

Koło - symbol doskonałości, jedności, równowagi. Stół (i jego mniejszy odpowiednik stolik) - symbol domu i domowego ogniska. Stoliki kawowe okrągłe to meble, których nie może zabraknąć w Twoim mieszkaniu. Nie ze względu na symbolikę, ale funkcjonalność i ponadczasową elegancję. 

Stoliki okrągłe jako element strefy wypoczynkowej

Urządzając mieszkanie warto pomyśleć o wydzieleniu w nim miejsca, które zachęcałoby do odpoczynku po męczącym dniu pracy i wypicia kawy w miłym towarzystwie. Posiadacze mieszkań z wydzielonym salonem mają łatwiej, bo już pomieszczenie przeznaczone do takich celów dysponują, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by strefę odpoczynku zorganizować w pokoju dziennym, bibliotece czy gabinecie. Wystarczy wygodna sofa, fotel i niewielki stolik tzw. kawowy. Jeśli już o kawie mowa, rzuć okiem na nasze kubki i filiżanki - może akurat któreś z nich wpadną ci w oko?

Wybieraj spośród różnych modeli 

Popularności tego typu mebli nie da się obecnie nie zauważyć. Funkcjonują niemal w każdej przestrzeni, a jeden model wybija się na prowadzenie – okrągłe stoliki kawowe. To nie tak, że okrągły stolik zawęża czy ogranicza nam wybór. Wręcz przeciwnie. Różnorodność pod względem wielkości, zastosowanych materiałów, zaskakujących połączeń sprawia, że bez trudu każdy z nas znajdzie stolik jakiego potrzebuje.

Projektanci i producenci mebli dokładają wszelkich starań, by spełnić nasze oczekiwania względem wyboru mebli. Na wielbicieli ponadczasowej klasyki czekają stoliki okrągłe drewniane, dla miłośników form nowoczesnych, okrągłe stoliki do kawy wykonane ze szkła, metalowe lub będące połączeniem różnych materiałów. Wystarczy odpowiednio dobrany stolik – liczy się wielkość pomieszczenia i styl aranżacji, by relaks w domowym zaciszu koił zmysły, ale i cieszył oko. 

Stoliki okrągłe do salonu z naszej oferty

Dla nas liczy się klient i jego potrzeby, a do tego dbamy o własny prestiż. U nas nie ma miejsca na bylejakość pod żadnym względem. Jak doskonałe jest koło, tak doskonałe są okrągłe stoliki kawowe z naszej oferty! Możecie je także obejrzeć na żywo w naszym salonie w Warszawie.

pixelpixelpixelpixel