main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Regulamin akcji Zapisz się do newslettera

Regulamin akcji Zapisz się do newslettera

§ 1 ORGANIZATOR

Niniejszy Regulamin określa warunki i zasady promocji pod nazwą „Zapisz się do newslettera” (zwaną dalej „Promocją”).

Promocja odbywa się zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Regulaminie (zwanym dalej „Regulaminem”), który dostępny jest online na stronie internetowej www.9design.com. Promocja jest organizowana przez 9d Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Motylkowej 65B, 04-776 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000336526, NIP: 9522076515, REGON: 142005020, kapitał zakładowy: 25.000 PLN. (zwana dalej „Organizatorem”).

§ 2 OKRES OBOWIĄZYWANIA PROMOCJI

Promocja obowiązuje w dn. 11.08-31.10.2021 roku.

§ 3 ZASADY PROMOCJI

Przy dokonaniu zakupu w sklepie internetowym www.9design.pl na łączną kwotę minimum 1000 zł Klient otrzyma rabat w wysokości 100 zł. Warunkiem otrzymania rabatu jest zapisanie się do newslettera 9design.pl (poprzez stronę zapiszsie.9design.pl lub 9design.pl/newsletter) oraz wpisanie w koszyku indywidualnego kodu rabatowego otrzymanego na podany podczas zapisu adres e-mail.

W razie skorzystania przez Klienta z ustawowego prawa odstąpienia od umowy sprzedaży zgodnie z odrębnymi przepisami, zwrotowi podlega kwota, którą Klient uiścił za zamówienie.

Promocja nie łączy się z innymi kodami rabatowymi w sklepie internetowym www.9design.com oraz nie dotyczy przecenionych produktów. Na wartość zamówienia składają się wyłącznie produkty nie będące w promocji czy przecenie.

Kod rabatowy jest indywidualny i jednorazowy, ważny przez 14 dni od daty jego otrzymania.

Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień od 500 PLN, wyłącznie przy przedpłacie. Darmowa dostawa nie dotyczy dostawy z usługą wniesienia.

§ 4 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Regulamin powinien być interpretowany i stosowany zgodnie z obowiązującym prawem polskim.

Udział w Promocji jest jednoznaczny z akceptacją niniejszego Regulaminu.

Regulamin został opublikowany w dniu 11.08.2021 roku.

Wszelkie informacje związane z Promocją Klienci mogą otrzymać kontaktując się z Organizatorem za pośrednictwem adresu e-mail: sklep@9design.pl.

pixelpixelpixelpixel