main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Regały biurowe: drewniane, nowoczesne, designerskie | Salon meblowy Warszawa 9design

Regały biurowe

Liczba produktów 27

Urządzając pokój, oprócz estetyki i spójności stylistycznej, nie możemy zapominać o funkcjonalnych meblach, które będą służyć nam na co dzień do przechowywania rozmaitych przedmiotów. Doskonale w tej roli sprawdzą się regały.

W salonie meblowym 9design.pl proponujemy nowoczesne regały o niebanalnym designie, których na próżno szukać w sieciowych sklepach wnętrzarskich. Wszystko dzięki temu, że naszą ofertę opieramy o starannie wyselekcjonowane modele mebli, pochodzące od najlepszych europejskich i światowych projektantów, znanych z wysokiej klasy wyrobów i oryginalnej stylistyki. Wśród nich są m.in.: LaForma, Szyszka Design, Kare DesignHK Living czy Woood.

Regały uporządkują szpargały!

Regały można wykorzystać do pomieszczenia i wyeksponowania kolekcji książek, tworząc tym samym prywatną bibliotekę. Meble te posłużą także do przechowywania innych przedmiotów, w tym dodatków dekoracyjnych, nadających charakter wnętrzu. Na tym jednak funkcjonalność regałów się nie kończy, ponieważ meble te wykorzystać można do sprytnego wydzielenia przestrzeni, zwłaszcza te w formie ażurowych, lekkich konstrukcji.

Jakie regały wybrać: drewniane czy metalowe?

Regały metalowe o prostych kształtach nawiązujących do drabiny, doskonale uzupełnią przestrzeń w stylu industrialnym, jednocześnie unikając poczucia przytłoczenia. Drewniane regały o minimalistycznej formie w połączeniu z elementami metalowymi wpiszą się idealnie w mieszkania urządzone w stylu skandynawskim, natomiast meble w całości wykonane z drewna będą pasować do klasycznie zaaranżowanych przestrzeni.

pixelpixelpixelpixel