main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Konsole do przedpokoju, na korytarz: drewniane i metalowe | Salon meblowy Warszawa 9design

Konsole na korytarz, przedpokój

Liczba produktów 36

Oferowane w naszym sklepie drewniane lub metalowe konsole to polecane wyposażenie przedpokoju, korytarza, ale również sypialni, gabinetu lub salonu. Prezentujemy modele od renomowanych producentów, wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Dostępne meble cechują się solidną, stabilną konstrukcją, a także stylowym wyglądem.

Konsole do przedpokoju

Nieduże, wąskie konsole do przedpokoju sprawdzą się przede wszystkim w mniejszych pomieszczeniach, w których nie zmieszczą się sporej wielkości, masywne szafki na buty czy stoliki kawowe. Pozwalają na wygodne przechowywanie drobnych przedmiotów, takich jak klucze do auta, mieszkania czy inne ważne akcesoria zabierane podczas wychodzenia z domu. Wybrane wersje wyposażono w dodatkowe szuflady i półki, co jeszcze zwiększa funkcjonalność mebli.

Nowoczesne konsole do salonu

Proponujemy konsole na korytarz utrzymane w różnorodnej kolorystyce oraz stylistyce: klasycznej, retro, glamour lub nowoczesnej, czego efektem jest możliwość łatwego dostosowania mebli do konkretnej aranżacji wnętrza. Korzystne ceny są kolejną niewątpliwą zaletą oferowanych wyrobów.

Sprawdź nasze propozycje i wybierz konsolę dla siebie.

Popularne kategorie

pixelpixelpixelpixel