main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Dla Inwestorów

Dla Inwestorów

Oferujemy kompleksowe wsparcie w realizacji projektów komercyjnych. Nasze portfolio obejmuje zarówno domy prywatne, jak i przestrzenie publiczne - hotele, restauracje, biura, apartamenty pokazowe. Współpracujemy z inwestorami, kupcami, deweloperami, architektami wnętrz. Każdy z projektów dostarcza nam wiele satysfakcji. Jesteśmy dumni, że możemy być jego częścią.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Inwestycje, które pomagamy urządzać

Hotele

Współpracujemy z Wykonawcami, Architektami i Projektantami, pomagając im realizować ich wizje. Wspólnie tworzymy przestrzenie, w których goście mogą poczuć się wyjątkowo. Wyposażamy m.in. hotelowe apartamenty, restauracje, bary, sale konferencyjne. Służymy radą podczas wyboru mebli, lamp i dodatków, które personalizujemy według potrzeb Klientów. Proponowane przez nas produkty posiadają odpowiednie certyfikaty dla przestrzeni publicznych.

Nasze realizacje

9design dla Twojego biznesu

Naszą ofertę wsparcia inwestycji komercyjnych przygotowaliśmy w oparciu i lata współpracy przy tego typu realizacjach. Wiemy jak ważna jest terminować, dobry kontakt oraz sprawne działanie. Nasza oferta to odpowiedź na potrzeby współczesnych, dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw.

 • dedykowana obsługa

  Wspieramy sprawnie i kompleksowo. Wycenę przygotowujemy w 24 godziny. Doradzamy w zakresie doboru produktów zgodnych z wymogami inwestycji.

 • dekorator wnętrz

  Pomagamy w stylizacji oraz aranżacji wnętrz. Przygotowujemy tablice inspiracyjne, tzw. moodboardy.

 • elastyczna dostawa

  Dla wygody naszych Klientów możemy podzielić dostawę na etapy. Oferujemy również usługę wniesienia oraz montażu.

 • leasing mebli i dodatków

  Formalności ograniczyliśmy do niezbędnego minimum. Wystarczy zaledwie 15 minut!

 • produkty na indywidualne zamówienie

  Wykonujemy meble tapicerowane oraz drewniane według projektu Klienta. Na wymiar szyjemy również zasłony, rolety rzymskie oraz inne tekstylia dekoracyjne.

 • cennik inwestycyjny

  Klientom biznesowym oferujemy preferencyjne warunki cenowe.

 • ekskluzywna oferta

  Katalog produktów i marek spoza dostępnej online oferty 9design.

Zobacz ofertę

Nowość! Leasing mebli

leasing mebli i dodatków
Leaseling logo

Z myślą o naszych Klientach biznesowych, we współpracy z Leaselink, uruchomiliśmy usługę leasingu. Niezbędne formalności dopełniane są online w zaledwie 15 minut, a harmonogram spłat ustalany indywidualnie do każdego zamówienia.

Dowiedz się więcej

Obsługa klientów biznesowych

Nasz wykwalifikowany zespół wspiera na każdym etapie realizacji projektu. Doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania oraz przedstawią szczegóły oferty.

Agnieszka Lewtak Business Development Manager

794 449 455 agnieszka.lewtak@9design.pl

Grażyna Ostaszewska Business Development Manager

530 451 299 grazyna.ostaszewska@9design.pl
Wybrane realizacje
7R Metropolitan
7R w Metropolitan

Wnętrza biurowe dopieściliśmy designerskimi meblami i nieoczywistymi detalami. Z myślą o zainteresowaniach pracowników firmy, nasze stylistki wyszukały niepowtarzalne przedmioty "z duszą". Całość dopełniły orginalne tapety i szyte na zamówienie zasłony.

Zobacz projekt
pixelpixelpixelpixel