main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Tapicerowane meble do salonu wypoczynkowe | Salon meblowy Warszawa 9design

Meble tapicerowane

Liczba produktów 16

Ponadczasowe, klasyczne, ale z dozą nowoczesności. Dające użytkownikowi szerokie możliwości aranżacyjne. Takie powinny być meble tapicerowane do salonu! I takie też są nasze propozycje, które zebraliśmy w tej kategorii. Zrywające z ogólnymi koncepcjami i schematami, przełamujące wnętrzarskie konwenanse, ale zachwycające oryginalnością, finezją formy i kunsztownym wykonaniem. Będące skutecznym blendem wszystkich cech, jakimi niewątpliwie powinny charakteryzować się tapicerowane meble do salonu – przestrzeni multifunkcyjnej, zaaranżowanej tak, aby można było w niej spędzać czas.

Tapicerowane meble dopasowane do aranżacji

We wnętrzu, które zwraca się ku nowoczesnym, minimalistycznym trendom, warto postawić na jasne, pełne spokoju i harmonii kolory, które jednoznacznie przywołają na myśl chwile wakacyjnego, beztroskiego wypoczynku. Koniecznie w towarzystwie mięsistej, wygodnej sofy i przyjemnie wyściełanego fotela. W różnych wielkościach i wykończeniach do wyboru. Wszystko po to, aby aranżowanie indywidualnej, w pełni spersonalizowanej przestrzeni sprawiło radość i satysfakcję, a nie przykry obowiązek.

Jakie meble tapicerowane u nas znajdziesz? Posiadamy sofy emanujące splendorem i artystycznym pięknem oraz będące mieszaniną symetrii i perfekcjonizmu. Każda sofa tapicerowana jest dopracowana z pietyzmem. Uzupełnieniem stylowego kącika wypoczynkowego w salonie będą tapicerowane krzesła o pełnych poezji kształtach, które wraz z harmonijnie dopasowanym stołem, stworzą przyjemną strefę jadalnianą!

W salonowej aranżacji nie może zabraknąć dodatków - w końcu one także wpływają na charakter wnętrza. Sprawdź nasze designerskie dywany oraz poduszki i poszewki, najlepiej kontrastujące z wybraną tapicerowaną sofą.


Zapraszamy do obejrzenia bogatej wystawy starannie wyselekcjonowanych mebli tapicerowanych w Warszawie, od znakomitych i cenionych w branży home decor projektantów.

pixelpixelpixelpixel