main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Lustra dekoracyjne do sypialni | salon 9design Warszawa i sklep online

Lustra do sypialni

Liczba produktów 23

Nowoczesne i oryginalne – lustro jako nowa forma dekoracji wnętrza

Jest wiele elementów wyposażenia, bez których trudno wyobrazić sobie funkcjonalną sypialnię. Wśród nich znajdują się lustra. Choć najczęściej wiesza się je w przedpokoju czy łazience, to jednak także w sypialni odkrywają ważną rolę. W tej kategorii znajdziesz lustra o najróżniejszych kształtach, wielkościach i rodzajach ram. Nowoczesny design tych produktów odnajdzie zastosowanie w aranżowaniu wnętrz w najróżniejszych stylach.

Dostępne są wysokie lustra do sypialni, które doskonale obejmują całą sylwetkę. Znajdziesz jednak także niewielkie lustro okrągłe w ozdobnej ramie, które zawieszone na ścianie będzie dobrze odbijało twarz. Wśród dostępnych produktów znajdziesz także obszerne lustra bez ramy, które pomogą Ci w wizualnym poszerzeniu wnętrza. Najwięcej dostępnych jest modeli wiszących, ale znajdziesz także lustra stojące.

Wśród materiałów, z których wykonane są dostępne w naszym sklepie lustra, panuje duża różnorodność. Niektóre modele mają drewnianą ramę, a inne metalową lub aluminiową. Są to materiały wysokiej jakości zabezpieczone przed promieniowaniem UV. Lustra nie zmienią się nawet po długim czasie użytkowania i wystawienia na promienie słoneczne w pomieszczeniach o ekspozycji południowej.

Praktyczne i dekoracyjne funkcje luster

Nowoczesne lustra do sypialni spełniają kilka funkcji, o których warto pamiętać przy wyborze odpowiedniego modelu. Dzięki przeźroczystej tafli odbijają obiekty znajdujące się przed nimi. Możesz dzięki nim sprawdzić swój wygląd i stylizację przed wyjściem z domu. Ta funkcja luster jest szczególnie przydatna w sypialni, w której znajduje się szafa z ubraniami. Lustro umożliwi Ci ocenę swojego wyglądu tuż przed wyjściem z domu.

Warto jednak pamiętać, że lustra w sypialni równie dobrze odbijają światło. Zawieszone naprzeciwko okna, pozwolą Ci w prosty sposób oświetlić całe pomieszczenie naturalnym światłem. Wnętrze stanie się jaśniejsze i przestronniejsze.

Szczególnie duże lustro w sypialni z niewielką ramką lub całkowicie jej pozbawione pozwolą Ci poszerzyć wizualnie pomieszczenie. Stosuje się je często do aranżowania małych pomieszczeń, w których zbyt duża ilość wyposażenia sprawia, że aranżacja staje się mocno zagracona. Lustro na ścianie pozwoli Ci wprowadzić do wnętrza trochę przestrzeni.

Ostatnią nie mniej istotną funkcją, jaką spełniają lustra, jest ta dekoracyjna. Fantazyjne ramy i kształty luster stanowią piękną ozdobę wnętrza, podkreślając ich styl i dopełniając aranżację. Przykładowo we wnętrzach glamour dąży się do uzyskania dużej ilości lustrzanych powierzchni. Doskonale pasuje do nich lustro okrągłe umieszczone w złotej lub czarnej ramie i zawieszone na ścianie, lub lustra stojące do sypialni w formie ozdobnych toaletek na rzeźbionych nogach. Z kolei minimalistyczne lustro stojące o geometrycznym kształcie i w drewnianej ramie świetnie uzupełnią pomieszczenia w stylu industrialnym.

Lustra do sypialni o wyjątkowym charakterze

Lustro w sypialni zawieszane jest w różnych miejscach. Dzięki niemu możesz sprawdzić swój wygląd lub uzupełnić aranżację niebanalnym dodatkiem. Lustra do sypialni dobrze, gdy są na tyle duże, że obejmują całą sylwetką. Świetnie sprawdzą się modele stojące, które ustawisz w kącie pokoju. Tuż obok szafy z garderobą pozwolą Ci szybko ocenić swoją stylizację i w razie potrzeby zmienić kreację na inną.

Z kolei w niewielkich sypialniach dobrym rozwiązaniem są lustra zawieszone na ścianie, które dodatkowo powiększą pomieszczenie i oświetlą je naturalnym światłem. Dobrym pomysłem jest zawieszenie ich po obu stronach łóżka naprzeciwko okna.

Nowoczesne lustro w sypialni powinno wyróżniać się przede wszystkim oryginalnym designem. Sypialnia jest pomieszczeniem, w którym spędzamy dużą ilość czasu. Warto zadbać o każdy szczegół aranżacji. Lustro powinno więc wpisywać się w wybrany styl i podkreślać jego charakterystyczne cechy. Każdy styl aranżacyjny różni się od siebie obowiązującą kolorystyką czy doborem materiałów, z których wykonane powinno być wyposażenie. Tak duża oferta luster, jaką znajdziesz w naszym sklepie, pozwoli Ci dobrać idealny model do swojej sypialni.

Sprawdź również półki na ścianę dostępne w ofercie. 

pixelpixelpixelpixel