main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Lampy podłogowe - designerskie, ekskluzywne lampy stojące klasy premium | salon 9design Warszawa i sklep online

Lampy podłogowe

Liczba produktów 211

Światło bez wątpienia nie pozostaje bez wpływu na nasze samopoczucie, jakość wypoczywania, a nawet relacje z bliskimi. Z tego względu projektanci wnętrz i producenci oświetlenia stawiają maksymalny nacisk na przyjazną nam aranżację przestrzeni za pomocą licznych źródeł światła. Szczególne miejsce w ich projektach zajmują designerskie lampy podłogowe, które w sprytny sposób łączą praktyczną funkcję oświetleniową z niezwykle dekoracyjnym charakterem.

Ekskluzywne lampy stojące stanowią fundament przy urządzaniu salonu oraz sypialni, nierzadko dzięki oryginalnej formie i wzornictwie są dominującym elementem w aranżowanej przestrzeni, a zarazem dodatkiem, który spójnie komponuje się z pozostałymi elementami wystroju. W zależności od zastosowanego modelu, lampy podłogowe mogą w pełni harmonizować ze stylem urządzanego wnętrza, bądź też stanowić pierwszoplanowy element, w zamierzony sposób kontrastujący ze stylistyką pomieszczenia.

Jakie wybrać najlepsze ekskluzywne lampy podłogowe?

Na niepowtarzalność i unikalność sprzedawanych przez nas designerskich lamp stojących premium wpływają nie tylko kształty i formy poszczególnych projektów, ale również zastosowane materiały, takie jak: metal, drewno, szkło, skóra naturalna i tkaniny oraz ich różne połączenia.

Designerskie lampy stojące premium od znanych marek

W sklepie 9design znajdziesz nowoczesne, luksusowe lampy podłogowe najlepszych europejskich marek, takich jak LaForma, KARE Design, Artemide, Be Pure, Brokis, It’s About Romi, HK Living, MRMARIA, Foscarini czy Dutchbone oraz Prandina, które od wielu lat wyznaczają nowe standardy w dziedzinie designerskiego oświetlenia.

pixelpixelpixelpixel