main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Krzesła i Stoliki do Pokoju Dziecięcego | Salon meblowy Warszawa 9design
do -20%
sprawdź

Krzesła i stołki do pokoju dziecięcego

Liczba produktów 8

Krzesła do pokoju dziecięcego – jakie wybrać?

Dzieci podczas wielu aktywności w swoim pokoju siedzą, dlatego przyda im się wygodne krzesło. Dzięki niemu zachowają prawidłową postawę podczas rysowania, malowania, wycinania czy czytania książki. Krzesło do pokoju dziecka w wieku szkolnym jest już meblem niezbędnym. Dzięki niemu będzie mogło wygodnie siedzieć przy biurku podczas odrabiania lekcji.

W tej kategorii produktów dostępne są różne krzesła do pokoju dziecka. Ich rozmiar jest dostosowany do wieku, a konstrukcja do przeznaczenia. Znajdziesz tu niewielkie krzesła drewniane, które najlepiej pasują do stolika w pokoju przedszkolaka. Dostępne są również krzesła obrotowe, które stanowią najlepszy wybór do biurka dziecka w wieku szkolnym.

Możesz wybierać spośród modeli z podłokietnikami i bez, tapicerowanych i drewnianych. Dostępne produkty różnią się także kolorem. Zwróć uwagę na wyjątkowy design tych krzeseł i wybierz model, który najlepiej będzie pasował do wystroju pokoju.

Krzesła drewniane dla najmłodszych

Wielu architektów projektujących krzesła dziecięce bierze pod uwagę ergonomiczny kształt siedziska i oparcie. Dzięki temu zapewniają one wygodę i uczą dzieci prawidłowej postawy podczas siedzenia. Wygląd tych krzesełek wielokrotnie nawiązuje stylem do szkolnych krzeseł. Ich minimalistyczna forma pozwala dopasować je do każdej aranżacji wnętrza. Modne wystroje skandynawskie czy minimalistyczne, a także pokoje dziecięce z feerią barw będą doskonałym tłem, na którym świetnie zaprezentują się drewniane krzesła z tej kategorii.

Do wyboru masz modele utrzymane w naturalnym kolorze drewna. Niektóre z nich mają malowane siedzisko i oparcie. Krzesła te mają także metalowy stelaż, dzięki czemu utrzymują większy ciężar. Z modelu tego krzesła dziecko będzie korzystało przez wiele lat. Krzesła te odnajdą się także doskonale w wystroju industrialnym. Z łatwością dopasujesz do niego stolik z metalowymi nogami i stworzysz spójny komplet mebli.

Krzesła obrotowe – idealne dla dziecka w wieku szkolnym

Ergonomiczne krzesło obrotowe pozwala dziecku na utrzymanie prawidłowej postawy i wyprostowanego kręgosłupa podczas nauki przy biurku. Dzieci w wieku szkolnym spędzają na nauce większość swojego czasu, z tego powodu tak ważny jest dobór odpowiedniego krzesła dla Twojego dziecka.

W tej kategorii znajdziesz ergonomiczne krzesła obrotowe idealnie nadające się do dziecięcego biurka. Ich stojak zakończony jest kółkami, dzięki czemu dziecko będzie mogło swobodnie odsuwać i przysuwać się do biurka. Tapicerowane i miękkie oparcie oraz siedzisko zapewnią mu komfort podczas nauki, co z pewnością wpłynie na większą koncentrację.

Design tych krzesełek nawiązuje do stylu retro, jednak doskonale sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacjach. Krzesło obrotowe ma ciekawy design, co sprawia, że pełni ono także funkcję dekoracyjną. W naszym sklepie dostępne są modele utrzymane w różnym kolorze, co pomoże Ci wybrać produkt idealny do pokoju dziecięcego.

Tapicerowane krzesła do pokoju dziecka – komfort odpoczynku

Krzesła dziecięce mają jeszcze jedno ważne zadanie. Zapewniają Twojemu dziecku miejsce do spokojnego odpoczynku po szkole lub zabawie. W tej roli najlepiej sprawdzają się krzesła tapicerowane o wysokim oparciu, które przede wszystkim zapewniają Twojemu dziecku wysoki komfort podczas odpoczynku. Będzie mogło oddać się ulubionej rozrywce np. lekturze książki, grze na komputerze lub konsoli czy na telefonie. Miękkie pufy, choć wygodne, nie zawsze się sprawdzają, ponieważ przy zbyt długim siedzeniu dziecko krzywi się i często zmienia pozycję. Siedząc na wygodnym krześle, także podczas odpoczynku dba o zdrowie swojego kręgosłupa. 

W naszym sklepie znajdziesz krzesła do pokoju dziecka pokryte wielokolorowym materiałem. Designem nawiązują do stylu retro, jednak ich patchworkowe obicie sprawia, że odnajdą się także w typowym pokoju dziecięcym pełnym kolorowych zabawek i mebli. Kolorowe krzesło dla Twojego dziecka może stać się także wyraźnym i kontrastującym akcentem dekoracyjnym w aranżacjach skandynawskich.

pixelpixelpixelpixel