main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Lustra dekoracyjne, designerskie i ekskluzywne | Salon meblowy Warszawa 9design

LUSTRA

Liczba produktów 74

Lustro, jako jeden z obowiązkowych elementów wyposażenia domu, już dawno przestało służyć tylko i wyłącznie przeglądaniu. O jego walorach dekoracyjnych można by się rozpisywać, podkreślając, że jego zawieszenie czy umieszczenie w łazience, garderobie, a także salonie i sypialni, niewątpliwie przysłuży się aranżacji danego pomieszczenia. Odpowiednie zaś lustro nowoczesne do przedpokoju podkreśli styl modern korytarza.

Jak lustra powiększają przestrzeń?

Lustra dekoracyjne są zbawienne zwłaszcza w niewielkich wnętrzach, ponieważ idealnie doświetlają zaciemnione kąty, optycznie powiększają i tworzą iluzję przestronności, a także poprawiają proporcje pokoju. W naszym sklepie znajdziesz designerskie lustra, które, z uwagi na różnorodność projektów, z łatwością wkomponujesz we wnętrza urządzone w każdym stylu.

 

Designerskie lustra dekoracyjne

Skandynawski minimalizm, nowoczesna elegancja, kolorowy eklektyzm czy rustykalna swojskość? Ekskluzywne lustra z oferty 9design będą pasować do każdego z nich, wprowadzając unikatowy charakter i uwypuklając oryginalność całej aranżacji pomieszczenia. Oferujemy Ci szeroką gamę modeli, będących efektem prac znanych na światowych rynkach producentów branży wnętrzarskiej – od luster wiszących do każdego pomieszczenia, po duże lustra, dla których najlepszym miejscem będą garderoba, sypialnia i przedpokój.

 

Jakie lustra ścienne wybrać?

Proponujemy szeroki przekrój modeli nowoczesnych luster – od tych, które cechuje minimalistyczna elegancja, przez projekty o rustykalnej fantazji czy silnie nawiązujące do barokowego blichtru, aż po lustra mające w sobie coś z futurystycznej oryginalności. O niebanalności tych projektów niech świadczą chociażby producenci, a wśród nich tak znane marki jak: LaForma, Zuiver, KARE Design, BePure, Woood, Invicta Interior, czy Dutchbone, czołowe firmy z branży wnętrzarskiej.

pixelpixelpixelpixel