main-topbar projector-topbar navigation-topbar search-topbar newsletter-topbar
Lustra do przedpokoju. Wiszące, dekoracyjne lustra na ścianę do salonu i przedpokoju | salon meblowy 9design Warszawa
do -20%
sprawdź

Lustra do przedpokoju

Liczba produktów 24

Już dawno minęły czasy, w których lustra były wyłącznie funkcjonalnym dodatkiem we wnętrzach. Oprócz tego, że można się w nich przejrzeć, wykonać dzięki nim precyzyjny makijaż czy poprawić ubranie przed wyjściem z domu, stanowią również niebanalny element dekoracyjny. Ale nawet i to nie wyczerpuje ich potencjału, ten bowiem tkwi w pożądanym, zwłaszcza we wnętrzach o małym metrażu, efekcie optycznego powiększania przestrzeni. Taką funkcję spełniają szczególnie lustra do przedpokoju, bez których nie wyobrażamy sobie aranżacji korytarza. Jako że miejsce to jest wizytówką mieszkania, pierwszym, które rzuca się w oczy po przekroczeniu progu domu, dbałość o jego zagospodarowanie może determinować pierwsze wrażenia odwiedzających nas gości.

Jakie wybrać dekoracyjne lustra do przedpokoju?

W sklepie 9design.pl prezentujemy nowoczesne lustra do przedpokoju, dzięki którym korytarz nabierze charakteru i zyska na reprezentacyjności. U nas z łatwością można dobrać model zarówno dopasowany do wielkości korytarza, jego stylu, jak i Twoich indywidualnych preferencji. Warto jednak wiedzieć, że wielkie zwierciadła działają na korzyść małego przedpokoju, wizualnie je powiększając i zarazem doświetlając.

Lustro nowoczesne do przedpokoju - do jakiego stylu?

Mając na uwadze zróżnicowane projekty mieszkań, jak i gusta klientów, proponujemy minimalistyczne w swej formie lustro nowoczesne do przedpokoju, z prostą ramą, mogące wzbogacić wnętrza utrzymane, np. w stylistyce skandynawskiej, klasyczne modele, z prostym lub dekoracyjnym obramowaniem, które opierają się modom i wygrywają swoją ponadczasowością czy lustra o bogato zdobionych ramach, pasujące m.in. do pomieszczeń w aranżacji glamour. Ponadto, dzięki ofercie designerskich luster do przedpokoju, dążymy do zaspokojenia pragnień osób otwartych na eksperymentowanie w zakresie urządzania wnętrz oraz tych, którzy uwielbiają śmiałe i awangardowe projekty. Zapraszamy do świata zwierciadeł w sklepie 9design.pl.

pixelpixelpixelpixel